Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni epizoda bila odlicna...generalno, svidza mi se i skroz mi je pCiholoski dobro postavljena ta veza medj pametnicom i brodijem. zdusno navijam za njih, bas se nekako seksi uklapaju, zapravo i jedini su izlaz jedno drugom. jes' ona mnogo bistrija od njega, al njegov lik su i napravili, a lewis to odlicno odglumio, da i pored oreola negativca pleni emotivnoscu, vrlo dopadljivu zenama :-)

Link to comment

da, da... i to je u ovoj epizodi bilo dobro uradjeno. u prethodnim su slucajevima smarali i patetisali, prosto nisu nasli meru, al sada je i to bilo skroz dobro... na momente me obuzimala panika i bezizlaz, bas kao da sam ona... odlicno je i mala glumila...

Link to comment
da, da... i to je u ovoj epizodi bilo dobro uradjeno. u prethodnim su slucajevima smarali i patetisali, prosto nisu nasli meru, al sada je i to bilo skroz dobro... na momente me obuzimala panika i bezizlaz, bas kao da sam ona... odlicno je i mala glumila...
zato što je doveden spoljni faktor koji "rešava" stvar, ne vrti se više samo u krugu porodice.
Link to comment

hteo sam zapaliti monitor na onoj sceni kad mala kmeci na majcinom ramenu... fuck off bre vise.i sta sad? oteli su kongresmena, nema ga vec 24h (po najavama sledece epizode), auto mu je ostavljen otkljucan pored puta. koju ce sad laz da smislis porodici i kolegama gde je bio i sta je radio?!previse mi se ovo zahuktalo, da bi abu nazir pricu produzili i na treci serijal. ovo se zavrsava uskoro ocigledno, a sta ce biti u trecem, nemam nikakvu ideju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...