Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Lubo svaka cast!!!To je ono sto sam mislio al' n'umem da izlozim, u onoj raspravi o "idenju protiv stereotipa" ove serije, negde u ranijim postovima na ovoj temi...Svi smo to manje-vise osecali , ali vremenom se gubi nada da ima spasa....

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, ovo sto je Luba napisala manje vise odgovara onome sto smo vec pricali u nekom trenutku tokom ove 2 godine, ali meni svejedno djeluje kao serious case of overthinking it. Mozda bi se negdje posle prvih par epizoda prve sezone ozbiljnije razmisljao o svemu tome, dok je josh djelovala i sama serija ozbiljnije, ali druga polovina sezone, i finale, su mi spustili kriterijume, tako da - zabava i dobar twist je jedino sto me zanima. Makar i po cjenu stereotipa. A kad smo kod toga, ne znam nijednu seriju koja nije puna stereotipa i sablona. Pogotovo seriju koja je, mind you, triler, a ne dokumentarac ili tako nesto. Ako i pretenduje na nesto vise od mindless fun, i dalje je u sustini samo zabava. A i 24 nije bio bash bez pretenzija, samo sto je negdje posle 2-3 sezone postao sprdnja.Zadnju epizodu josh nisam odgledao.

Link to comment
Dobro, ovo sto je Luba napisala manje vise odgovara onome sto smo vec pricali u nekom trenutku tokom ove 2 godine, ali meni svejedno djeluje kao serious case of overthinking it. Mozda bi se negdje posle prvih par epizoda prve sezone ozbiljnije razmisljao o svemu tome, dok je josh djelovala i sama serija ozbiljnije, ali druga polovina sezone, i finale, su mi spustili kriterijume, tako da - zabava i dobar twist je jedino sto me zanima. Makar i po cjenu stereotipa. A kad smo kod toga, ne znam nijednu seriju koja nije puna stereotipa i sablona. Pogotovo seriju koja je, mind you, triler, a ne dokumentarac ili tako nesto. Ako i pretenduje na nesto vise od mindless fun, i dalje je u sustini samo zabava. A i 24 nije bio bash bez pretenzija, samo sto je negdje posle 2-3 sezone postao sprdnja.Zadnju epizodu josh nisam odgledao.
Pa da, u principu ako u startu spustis ocekivanja sve je lakse, samo ja sam cudna zivotinjka pecam se ko majmun... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Konačno odgledao svih 6 epizoda, podjednako zanimljivo kao i prva sezona, ako ne i zanimljivije. Kler Dejns je fenomenalna.Još da isčitam šta ste sve pisali i sutra mogu da gledam novu epizodu i priključim se diskusiji :D

Link to comment

Sad su stvarno preterali, ova epizoda je bila smrtno dosadna, toliko da sam se jedva suzdržala da ne ubrzam pojedine scene.

Ćeka Dejna sa svojim stavom, koji ide u rasponu od ja sam najmoralnija devojčica u Vašingtonu do tinejdžerke koja ume samo da odbrusi bulshit, počinje da ubija seriju.Pa ona je naterala onog klinca da pobegnu pratnji i da voze suludo brzo.I sve ostalo je bilo, kao da je iz neke druge serije, bulshit.

Link to comment

Je l poenta price sa zatvorenicom da se pokaze ljudsko lice terorista i da se ukaze na nehuman tretman u US zatvorima?Sto onda nisu lepo ukljucili Gitmo u scenario i odveli sve jako i do samog kraja?Cim ima malo Keri, sranje epizoda.

Link to comment

Taj deo sa zatvorenicom je potpuno besmislen. Ja sam znala da laže, tj. da ne zna ko je taj lik, čim je tražila sobu sa pogledom. Ako sam znala ja, onda je morao znati i Sol :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

Dakle, epizoda u kojoj se apsolutno nista nije desilo sto je bitno za radnju. Citava epizoda je puna red herringa, bez ikakvog napredovanja u zapletu. Meh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...