Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Definitivno smaraju. Ne mogu sebe da natjeram da me imalo briga za njih, stavise, nadao sam se da ce u onoj jurnjavi zaginut.
+ milionPonadala sam se da će i Dejna i podpredsednikov sin da poginu,posle one idiotske jurnjave, ali avaj.
bolesnici :o

+1

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

isprepletace se klinacki hit'n'run sa glavnom temom. brody ce imati golem leverage kad mu cerka bude priznala sta se desilo. da ne kazem da ce ga imati u saci.edit: njega-vajsprezidenta

Edited by pp34
Link to comment

pa nemoj sad tako. taman se napenalim da krenem da gledam, i onda ladan tus.inspirisao me ipak na gledanje snl blumberg, od 4.51.http://www.youtube.com/watch?v=8TFuOW4wHDo

Link to comment

I sta sad? Ko je mole u CIA? Logican zakljucak je da je to ovaj novi lik, jer je jedini preziveo, a ipak su ga malko upucali, jer da nisu onda bi sumnja pala na njega... :fantom:

Link to comment

I sta sad? Ko je mole u CIA? Logican zakljucak je da je to ovaj novi lik, jer je jedini preziveo, a ipak su ga malko upucali, jer da nisu onda bi sumnja pala na njega... :fantom:

Pa da, ali on je Estesov guy, i to samo operativac. Estes je krtica, garant.

Link to comment

Ne razumem što kukate?Epizoda je odlična. Ne postoji serija koja je u tako malo epizoda imalo toliko kvalitetnih obrta, neočekivanih dešavanja, kao ova.

Kada je novinarka rekla da će možda nešto naći kod krojača, pomoslila sam da će neko da upali negde neko svetlo i da će sve da ode u vazduh, eto čak ni to nije moglo da se predvidi. Jebote, upala četvorica i pobila šest operativaca CIA i to u sred USA!

Link to comment
Ne razumem što kukate?Epizoda je odlična. Ne postoji serija koja je u tako malo epizoda imalo toliko kvalitetnih obrta, neočekivanih dešavanja, kao ova.
postoji, i zove se 24. i zato su ljudi iza scene isti, a sasvim se lepo uklopilo i da je izraelski podlozak osnova za domovinolend. samo sto ovde umesto dzeka bauera imamo kerikler koja jednako avanturisticki jurisa na sistem i neprijatelje. samo posto je zensko, onda mora nesto da joj fali, te je tako hrabra i ne misli na sebe ne (samo) zato sto joj je pravda i istina u krvi, nego zato sto je malo luckasta, mada ti bipolarci skoro da su danas prihvaceni kao neki fini sasavci. i to mi je prvi veliki minus.drugi, jos ogromniji, onaj o kome sam jos ranije pisala. sabloni, sabloni, neprekidno i bez imalo mastovitosti. dzindzer kid je prihvatio islam, to cemo nasim gledaocima prikazati uz tepihce u garazi. muza nema godinama, mozda je i umro, pa sta ce srnetina nego da se spetlja sa njegovim najboljim drugarom. a deca, tinejdzeri, bas su osetljivi, pa ne mogu da se priblize tati. pa crnac, jedan od retkih, odmah da sumnjamo u njega. dr gajger je mislilac, zato zapostavlja seksi indijku, sta ce ona nego da ga ostavi. dzeku baueru bre snajper upuca ribu posle prvog seksa u milion godina i u njegove suze, a i oziljke od biceva se veruje. u brodijeve, ne. da ne pominjem kerikler. mudsvings kao opravdanje i za genijalnost i za idiotizme.najveci, ipak ideoloski: orijentalizmi po receptu lazanskog, uz glavoklim bibijevih propagandista, sa najnizim mogucim udarcima: beli covek vojne provinijencije, krscanin po okruzenju, moze da predje u islam ne zato sto je to religija koja ga je mozda privukla zbog nekih razlicitosti, sta god, nego ubijeno dete, buahaha. i jos malo dete koje propricalo engleski, jupije, sad moze i na studije da ide u inostranstvo. ubice dece su i moji neprijatelji, shvata brodi i krece u amerodzihad. pih. pa onda americanska deca - u krvi im je borba za istinu i pravdu, pa makar i po zrtvu sopstvenih roditelja i najblizih.mnogo, mnogo mana. a pretpostavljam da vecina ide iz te ideoloske zelje da se napravi akciotrilerodrama koja ce biti bliska svakom belom srcu, sto bi rekao gradonacelnik blumberg. rasne elemente na stranu, svako ce da menja raspored zanra u ovoj sklepanoj reci, pa mogu svi lepo da gledaju, i svako da se hvata za onaj zanr koji mu je srcu drag. malo pucacine za batu, i otkacena plavusa koja ipak ima dovoljno mana i neuspeha da ne moze da caruje u man's, man's world. za seku, sve ljubavi su tuzne, pravog muskarca nema, pa budi srecna na sofi pored svog dase, bar nije vajfbiter. a opet, sve sabloniziranje cemo prikriti salom na pijaci u bejrutu - gde inace marama ne mora da se nosi.24 je bar bio iskren. da, supermenasto je. da, podsticemo patriot act. da, pazite na komsiluk i kolege u kancelariji, svi smo sumnjivi u ratu protiv terorizma. da, obrti su nevidjeni, vrlo cesto neverovatni i u vetdrimu sakera za spijunsko-vojno-teroristicke avanture.ali ni u jednom trenutku 24 nije pretendovala da bude nesto vise od grizonoktece uzbudljivog trilera (koji jeste promenio neka tv uklesana pravila i uneo dovoljno novina o kojima domovinolend autori mogu samo da sanjaju). a domovinolend pretenduje da bude mnogo vise, a ne zna gde ce, ni kako. bez obzira sto zatvaram oci na sve ovo gore sto sam napisala dok gledam, ne mogu da im oprostim, kao svaki pravi saker, to diletantstvo uvijeno u bombonice. koje jedem, jer nema sta drugo da se gleda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...