Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Kakva epizoda, najbolja do sad! :Hail:

Carrie okrenula™ Brodija, bar tako izgleda. Cela scena interogacije je nevidjena. Claire Danes zasluzuje Emmy, Gloden Globe, Oscara, Nobelovu nagradu, Legiju Casti, Karadjordjevu Zvezdu, Parizansku Spomenicu, Purple Heart, i bar jos 20 odlikovanja za tu scenu!

Edited by WTF
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

pogledala sam jos jutros cim sam ustala i jos uvek nisam razluchila kako se osecam povodom epizode. valjda su me navikli drugom sezonom na "what the fuck?!!!" momente, da sam oguglala na druge kvalitete scenarija.

Link to comment

Ovo je najbolja epizoda u sezoni koja je bolja od prve. Ovom epizodom je serija postala mnogo ozbiljnija. Doduše kao drama, a ne špijunski triler, ali ne zameram.A Kler Dejns je tolika kraljica da nemam reči. Fenomenalna glumica, a pritom zna da nosi svaki kadar i da svi oko nje postaju još bolji. Baš je ostavila utisak na mene.

Link to comment

Definitivno smaraju. Ne mogu sebe da natjeram da me imalo briga za njih, stavise, nadao sam se da ce u onoj jurnjavi zaginut.Sto se tice ostalog, fenomenalno mi je skoro sve u vezi sa ispitivanjem Brodyja

Osim mozda onog nabadanja nozem, to mi se cinilo malo pretjerano, pogotovo sto mislim da bi Brody svejedno pukao i bez toga. Ne slazem se ni najmanje da Brody nije okrenut. Naravno da Carrie nije saznala nista posebno novo [osim da je ona sto je tukla Sayida i otrovala Pulovu prvu zenu Abu Nazirova saradnica], ali to nije ni bitno - bitno je da sad oni imaju snimljeno priznanje da je Brody terorista. On je i ovako preispitivao svoju vezu sa teroristima, prilicno se opirao [u sebi, doduse :D ] Abu Naziru i htjeo da politicki utice na promjene u SAD [koliko god to bilo realno]. Ali je cinjenica da nije sve priznao, i tu bi opet moglo da bude problema za njega u buducnosti - nije priznao da je ubio onog svog drugara snajperistu, niti krojaca teroristu u sumi

Link to comment
smaraju deca
+ milionPonadala sam se da će i Dejna i podpredsednikov sin da poginu,posle one idiotske jurnjave, ali avaj. Plašim se da taj višak zapleta , može priču da odvede u vode melodrame.
Link to comment

Oko te jurnjave kolima i gazenja pesaka, to moze da bude 1 kvalitetan zaplet. Jer sad Walden otac i sin imaju nesto sto sigurno hoce da zataskaju, a jedini koji tu mogu da ih zajebu su Brody cerka i (verovatno uskoro kad mu bude ispricana prica) i otac. Tu moze svasta da bude. Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...