Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vjerovatno najslabija epizoda u citavoj seriji do sad

Nesto mi nista nije bilo uvjerljivo, a nije mi jasno zasto smo 10 minuta epizode potrosili na romanticnu tinejdz pricu :puke:Kraj je u svakom slucaju zanimljiv, nisam ocekivao da ovako rano u sezoni uhapse Brodyja

Link to comment

epizoda stilski kao da je uvezena iz neke druge serije, skroz je bezvezna. osim kraja koji je naravno iznenadjujuc, mada mi mozda naknadna pamet ukazuje i da je logican.

Link to comment

Da, cela epizoda je baš mlaka, sem kraja, naravno.

mislila sam da će se cela sezona vrteti oko pokušaja da se Brodi razotkrije, a oni tras, pravo u centar u 4. epizodi. Ako ništa drugo, i dalje imaju našu pažnju.Ćeka je dobila toliko vremena, koje uopšte ne mogu da objasnim, koga zanima romansa dvoje tinejdžera iz elitne škole, u ovakvoj seriji, sem ako i tu ne bude neki tvist, pa klinci pronađu dokaze koje nisu mogli ni CIA ni MOSAD zajedno :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

Doduse, moguce da ce ta prica o dvoje zaljubljenih iritantnih tinejdzera ipak bude bitna. Odnos VP-ja i njegovog sina ocigledno nije sasvim skladan, a na nekom sajtu procitah teoriju da je moguce da ga VP maltretira ili tako nesto, sto bi moglo da bude bitno za pricu, mada nisam siguran da me narocito zanima to.

Ako je bilo ikakve sumnje, sad je zvanicno: Showtime renews 'Homeland' for season 3

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Pre svega uopšte mi se ne sviđa epizoda...A drugo oni ne bi uopšte njega hapsili da kler nije odlepila i pokenjala se po celoj operaciji onim istovarom u sobi

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Sad se Brodiju otvara mogućnost da preispita šta je domovina. Patriotizam na testu... Ne znam šta bi mogli da rade u celoj trećoj sezoni, osim uvođenja duple špijunsko/terorističke igre i novih igrača koji će Brodija malo da prodrmaju. Uostalom, možda postoje i neki dodatni igrači na višoj poziciji koji će tek da se aktiviraju, priča sad može da ide gde hoćeš.

Link to comment
Uostalom, možda postoje i neki dodatni igrači na višoj poziciji koji će tek da se aktiviraju, priča sad može da ide gde hoćeš.
Ne možda, nego 100% da postoje, taj neko je u prvoj sezoni javio onom profesoru iz Saudijske Arabije , da ga CIA prati
Link to comment

sad sam ponovo pogledala.

vrhunski ga je keri uhapsila. kako mu je samo sve rekla! i neka je! :Dje l vam se cini da bi je on ubio da kerina podrska nije uletela?

i meni se dopada novi cia momak. dilejica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...