Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Pogledao sam ja, ne pisem zbog sebe vec zbog kojota i slicnih mu koji uvijek kasne.Uopste nije tesko staviti spojler i nema potrebe za pisanjem svega otvoreno™.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izdaja je bilo koji čin agresije prema suverenitetu svoje zemlje ili nacije. Kada se u ratu zauzmeš za protivničku stranu, onda je to valjda veleizdaja.Dakle, ovo što Brodi radi je eklatantni primer izdaje. :) I to nema veze sa tim da li je u pravu ili nije.A Brodi i Keri romansa mi je potpuna besmislica, nadam se da se neće toliko banalizovati serija.Imamo valjda nepisano pravilo, ili pisano ali ne znam gde, da se spojleri stavljaju 48 sati posle emitovanja.
tc, bas moras da budes vini pu. nisam znala za ovo 48h pravilo. super! :D
Link to comment
Ne prave se da nije video ništa, nego misle da nema dokaza za to što će da kaže.Ali, meni je nebitno, ne krši interna pravila zamišljenog sveta i dovoljno je napeto i zanimljivo da zanemarimo nelogičnosti.
Tek bi to bilo glupo. Jedan od bitinijih ljudi u CIA vidi snimak priznanja kandidata za potpredsednika da je terorista samobuca, medjutim nema dokaz za to, pa ga njegovi iz CIAe ignorisu i on podnosi privatnu tuzbu protiv i u narednim sezonama se serija seli u sudnicu gde se ova dvojca parince do besvesti.Gledacu i ja i dalje, nego samo kazem ™.
Link to comment
Tek bi to bilo glupo. Jedan od bitinijih ljudi u CIA vidi snimak priznanja kandidata za potpredsednika da je terorista samobuca, medjutim nema dokaz za to, pa ga njegovi iz CIAe ignorisu i on podnosi privatnu tuzbu protiv i u narednim sezonama se serija seli u sudnicu gde se ova dvojca parince do besvesti.
Eto materijala za The Good Wife, valjda bi i Gervasius Twinklemason ostao da gleda :)
Link to comment
Tek bi to bilo glupo. Jedan od bitinijih ljudi u CIA vidi snimak priznanja kandidata za potpredsednika da je terorista samobuca, medjutim nema dokaz za to, pa ga njegovi iz CIAe ignorisu i on podnosi privatnu tuzbu protiv i u narednim sezonama se serija seli u sudnicu gde se ova dvojca parince do besvesti.Gledacu i ja i dalje, nego samo kazem ™.
Ja sam mislio da ti govoriš iz ugla Hezbolaha, kako oni kapiraju da je Brodi kul zato što su mu uzeli karticu. Mislio sam da ti je to teza, te sam na to odgovarao.A tek da ne pominjemo saradnju al-Kaide i Hezbolaha, ali ja stvarno ne marim za to.
Link to comment
Eto materijala za The Good Wife, valjda bi i Gervasius Twinklemason ostao da gleda :)
To bi ekshli osvjezilo Gudvajf.Bajdvej, zar Brody nije imao i sina, nije se nijednom pojavio u ove 3 epizode iako je bilo prilicno heavy porodicne drame? Nije da mi nedostaje, naprotiv, samo konstatujem :) Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

e bemmu, sad ispadoh republikanac :-S ne navijam za njihovu romansu previše i ne očekujem to od ove serije, ali šta se može. Ovo je jedna od retkih serija gde nemam favorita ni na jednoj strani, samo hoću da vidim kako će sve to da se sredi. Au, nadam se da neće da me razočaraju zapletom/raspletom...

Link to comment
Bajdvej, zar Brody nije imao i sina, nije se nijednom pojavio u ove 3 epizode iako je bilo prilicno heavy porodicne drame? Nije da mi nedostaje, naprotiv, samo konstatujem :)
Da, bre! Gde je sin? Propustio sam šta se desilo sa njim.
Link to comment

Pojavljuje se u prvoj epizodi. Sedi u kuhinji i kuca nesto na kompu, saznajemo i da ima 300 requestova na FBu, posle odalzi po sestru i tu mu se gubi svaki trag.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...