Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Nego,

sta ce se desavati sa Brodijem? Ne vidim kako bi mogao josh dugo da ostane u seriji sa ovakvom situacijom. Ili ce postati neskriveni terorista ili, sto mi se cini vjerovatnije, ce saradjivati sa organima reda u hvatanju Abu Nazira i ostalih

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

možda iskoriste Brodija kao mamac da uhvate krticu iz vrha vlasti. A možda krtica smakne Dejvida i Sola, jer sigurno već zna da su u Libanu od Sola zaplenili lažnu sd karticu

Link to comment
Nego,

sta ce se desavati sa Brodijem? Ne vidim kako bi mogao josh dugo da ostane u seriji sa ovakvom situacijom. Ili ce postati neskriveni terorista ili, sto mi se cini vjerovatnije, ce saradjivati sa organima reda u hvatanju Abu Nazira i ostalih

Siguran sam da ce smisliti nesto nebulozno sto ce nas iznervirati do jaja.....
Link to comment

Ma,

Vratiće Keri da se približi Brodiju i proba da sazna ko je sve umešan i kako mogu da dođu do Abu Nazira

100%. Samo

što će Keri opet da se zaljubiška, pa će žena™ da pravi sranja, pa drama. A špijune ko jebe. Zebnja.

Link to comment

možda iskoriste Brodija kao mamac da uhvate krticu iz vrha vlasti. A možda krtica smakne Dejvida i Sola, jer sigurno već zna da su u Libanu od Sola zaplenili lažnu sd karticu

ja mislim da je poenta svega da nije lazna sd kartica. kapiram da je bio dovoljno pametan da im ostavi original, a sebi uzme kopiju. da nije tako, brodi bi vec znao da je otkriven

Link to comment

ja mislim da je poenta svega da nije lazna sd kartica. kapiram da je bio dovoljno pametan da im ostavi original, a sebi uzme kopiju. da nije tako, brodi bi vec znao da je otkriven

joj, potpuno si upravu, nisam dobro razmislila o toj situaciji.
Link to comment
+1, upravo sam kucao to.Videcemo sta ce biti dalje, ali ako se arapi budu pravili da Sol nije video nista, to ce biti jedna poveca rupa u scenariju.
Ne prave se da nije video ništa, nego misle da nema dokaza za to što će da kaže.Ali, meni je nebitno, ne krši interna pravila zamišljenog sveta i dovoljno je napeto i zanimljivo da zanemarimo nelogičnosti.
Link to comment

Još jedan bitan momenat je

ono što je moglo da se vidi delom u epizodi, a delom u preview - njegov drugar i karach žene dok je muž na službenom putu je počeo da sumnja i jedan od zapleta je definitivno to što veterani sumnjaju u zvaničnu verziju priče o zarobljeništvu i što će da krenu u akciju razotkrivanja.Ja nešto mislim da će pratiti Brodija i koristiti ga da pronađu krticu i sve te ćelije talibanštine u DC-ju, ali će i on provaliti da su ovi blizu, pa će biti kao što se navodi naziv epizode na kraju - The Choice.Razvod ne bi bio interesantan - možda bi ona mogla da ga špijunira i cinka i da se udruži sa švalerom, to je jedan od mogućih zapleta. U tom slučaju se otvara podzaplet ćerke koja ima otvoren um za druge vere i podržava ćalca...Ufff... boli glava od ovoga

Link to comment
u svakom slucaju, brodijev karakter mora da ostane netrivijalan, tj da se sve zaokruzi kao tragedija situacije, da bi na kraju on i keri bili par. :D
Ma daj bre, što bi Keri bila sos izdajnika rođene joj države... sve to ona radi zbog službe koja joj je najvažnija ;-)
Link to comment

definisi izdaju.ubiti vicepremijera i republikansku elitu je nesto sto ide na korist drzavi i drustvu. :Dno je ruzno sto tu ima okolo i zena i nejaci. to sto on poseze za teroristickom metodom je zbog toga sto je on svoj novi zivot zapoceo medju ljudima kojima je to deo borbenog folklora (mislim, sta ce i oni kukavci kad nemaju naoruzanje da pariraju natou).sve je to jedno veliko govno, to vrzino kolo. ameri ce da tuku po civilima na bliskom istoku, arapi ce da vrse monstruozne teroristicke napade, nakon kojih ce ameri jos vecu domacu glasacku podrsku da dobiju da nastave da tuku po arapima, a sve nije otislo do krajnjeg unistenja jer postoji i neki pristojan narod koji vecito mora da balansira. pogledajte samo dzoa bajdena kako ne moze da napravi poentu pored napaljenog rajana. uf..tako da, eto, ja imam simaptije prema brodiju i jedva cekam da vidim novi susret izmedju njega i keri!

Link to comment
definisi izdaju.
Izdaja je bilo koji čin agresije prema suverenitetu svoje zemlje ili nacije. Kada se u ratu zauzmeš za protivničku stranu, onda je to valjda veleizdaja.Dakle, ovo što Brodi radi je eklatantni primer izdaje. :) I to nema veze sa tim da li je u pravu ili nije.A Brodi i Keri romansa mi je potpuna besmislica, nadam se da se neće toliko banalizovati serija.
spojlerisite, ponavljam!
A brate, što čitaš temu ako još nisi pogledao epizodu? :DImamo valjda nepisano pravilo, ili pisano ali ne znam gde, da se spojleri stavljaju 48 sati posle emitovanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...