Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Realno, serija ima brdo nedostatka (Vini u meni progovara da je demonstrativno otišla iz Cije bez torbe sa laptopom, koja je ostala u kancelariji gde je čekala), ali Kler toliko briljira da serija može da bude još duplo gluplja pa da bude strava. A i ta scena kad hoće da se ubije, pa se picne, našminka i legne i onda samo zvuk njenog disanja....brrrr.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da jeste, ne bi Brodi morao da rovari po njegovom sefu.Malo mi je i nategnuto sto su morali da salju svog najvrednijeg "agenta" i poznatu javnu licnost, da izvlaci krojaca. Ne pije mi vodu to "samo tebe poznaje". Da mu se pojave dva bradata talibana na vratima radnje, posao bi samo tako.Nadam se da ce se Sol i Keri odmetnuti od Cije i zapoceti privatnu operaciju hvatanja cele bande!
pa meni je jos nategnutije™ sto su pored zive krtice™,koja radi par kancelarija dalje od dejvidove, morali da prave 007 akciju kako bi dosli do dokumenata iz njegovog sefa....
Link to comment
pa meni je jos nategnutije™ sto su pored zive krtice™,koja radi par kancelarija dalje od dejvidove, morali da prave 007 akciju kako bi dosli do dokumenata iz njegovog sefa....

cekaj, jel ti to mislis da je danny galvez krtica? missim, nije da ne bi mogao da bude, al ako uopste mislis na njega - obrazlozi :-)

Link to comment

samo jos nesto da kazem, sto ni ja nisam uradila, pa mi sad prijateljica javila. na kraju epizode (a ja gasim plejer cim krenu kredits) ima oko minut radnje iz buduce epizode. keri i brodi ce da se vide!!! juhuuu!!

Link to comment
samo jos nesto da kazem, sto ni ja nisam uradila, pa mi sad prijateljica javila. na kraju epizode (a ja gasim plejer cim krenu kredits) ima oko minut radnje iz buduce epizode. keri i brodi ce da se vide!!! juhuuu!!
zavisi od ripa do ripa, kod mene nije bilo privjua, al na zvanicnom sajtu uvek ima za radoznale http://www.sho.com/sho/homeland/home
Link to comment

nisam znala! super stvar je sto sad barem znamo...

...da ce da se cuti unutar agencije o brodiju. rekao saul: complete secrecy!a ja se plasila da ce da raspricaju i da ce neko da povredi saula da se ne bi culo. fjuuu, hvalim te boze da nije tako.

:)

Link to comment
samo jos nesto da kazem, sto ni ja nisam uradila, pa mi sad prijateljica javila. na kraju epizode (a ja gasim plejer cim krenu kredits) ima oko minut radnje iz buduce epizode. keri i brodi ce da se vide!!! juhuuu!!
Ja stalno spominjem da posle odjavne špice ide najva "u sledećoj epizodi, videćete..." Mislim da da je svaki rip koji sam gledala to imao. Inače sve ostale serije,koje gledam se naglo završavaju.
Link to comment

Proklete premijerne serije koje idu jednom nedeljno, zapravo, najviše volim kad ovakve serije odgledam odjednom. Tako sam uradila sa Rubikonom za jedan vikend sve epizode.

Link to comment
nista ne brinite, uskoro ce tronedeljna pauza zbog finala bejzbola :whistle:
Kakva crna pauza? Kakve veze Homeland koji radi i pusta Showtime kanal ima sa MLB World Series koji se daje valjda na Fox-u? :huh:
Link to comment
Kakva crna pauza? Kakve veze Homeland koji radi i pusta Showtime kanal ima sa MLB World Series koji se daje valjda na Fox-u? :huh:
Valjda je uvek pauza. Niko neće da pušta serije koje niko neće da gleda.
Link to comment

The Smile [Recap] [Trailer]14 2-02 07/Oct/12 Beirut is Back [Recap] [Trailer]15 2-03 14/Oct/12 State of Independence [Recap]16 2-04 21/Oct/12 New Car Smell17 2-05 28/Oct/12 Q&A18 2-06 04/Nov/12 A Gettysburg Address19 2-07 11/Nov/12 The Clearing20 2-08 18/Nov/12 Season 2, Episode 821 2-09 25/Nov/12 Two Hats22 2-10 02/Dec/12 Broken Hearts23 2-11 09/Dec/12 The Motherf--ker with a Turban24 2-12 16/Dec/12 The Choice

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...