Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super je epizoda bila, super ide sezona, baš kako treba. Malo se preteruje sa sitničarenjem, IMHO. Nije ovo tip serije u kome se vodi računa o svakom detalju, ali moram da priznam da je serija spojlera o boji kose bila epska. :D

Link to comment

jebo ih sms i skype..... koliko je samo predvidivo bilo ono sa SMSom.... :isuse:po realnosti™ lagano stizu last resort.naravno, ko zna sta ce je brodi zapravo izjavio u onom oprostajnom govoru.. 99.99% nema nikakve sanse da ce sal ista pomisliti posle gledanja...e, da. jel moze neko da me podseti kako je bse keri 100% povezala brodija sa abu nazirom na samom kraju prve sezone? pre nego sto je naprasno izgubila pamcenje posle struje ili cega vec...

Link to comment

Da Isa se zvao sin...Kako je to lukavo izabrano ime da poveze dve religije ;)Ali ona je od starta sumnjala , to buncanje joj je dalo adute...

Link to comment

A ne! Ne, ne, ne! Naivno sam očekivao nastavak zapleta sa snimkom, a dobismo epizodu sa emotivnim preispitivanjima junaka, ličnim dramama i malim podzapletom koji je razrešen u epizodi. Argh! Ko će sad da čeka još nedelju dana, sve im živo jebem.

Link to comment

Engleski jeste sigurno, jos odavno (*doduse, ja sam skinuo proper verziju, a prethodna je nukovana)

I zasto je sad Sol zadrzao "a crucial piece of evidence"? Zbog krtice?Sama epizoda mi deluje kao filler episode. Mali antiklimaks nakon kraja prethodne. Epilog sa panamskim krojacem je bio predvidiv, zena i dalje neopisivo smara.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Epizoda je bila odlična.

što se tiče snimka, Sol je slab na Keri, pa je prvo došao kod nje da joj pokaže da je bila uvek u pravu. Keri je silno propatila, zbog toga što joj niko nije verovao, pa je to baš simpatičan potez, naravno neprofesinaalan, ali koga briga. Koliko u sledećoj epizodi će isti snimak pokazati svom šefu Dejvidu.Uzgred, bila mi je super fora, gde je sakrio pravi snimak.

Link to comment
247618_480574458629796_139577835_n.jpgumalo da zaplacem kad je videla da je bila u pravu.nego, ja stvarno ne znam kako oni misle da zadrze brodija u igri sada. samo da ne skembaju sola i karticu nekako. valjda nije dejvid krtica...
Link to comment

Da jeste, ne bi Brodi morao da rovari po njegovom sefu.Malo mi je i nategnuto sto su morali da salju svog najvrednijeg "agenta" i poznatu javnu licnost, da izvlaci krojaca. Ne pije mi vodu to "samo tebe poznaje". Da mu se pojave dva bradata talibana na vratima radnje, posao bi samo tako.Nadam se da ce se Sol i Keri odmetnuti od Cije i zapoceti privatnu operaciju hvatanja cele bande!

Link to comment
247618_480574458629796_139577835_n.jpgumalo da zaplacem kad je videla da je bila u pravu.
+1000

pogotovo nakon sto se zamalo ubila, ono je bilo mucno za gledanje. I opet je Claire Danes odglumila fenonemalno.Jeste filler epizoda, ali dobra je, makar zbog ovog na kraju. par momenata mi nisu bili previse interesantni - naravno, Inara i njeni problemi. I dalje ne mogu sebe da natjeram da me i najmanje bude briga za taj dio price. Nategnuto je malo sto su Brodyja slali po Bassana, ali ajde, moramo se pomirit sa takvim glupostima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...