Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Odlicna epizoda, zagovnalo se. Naravno, opet je bilo malo nategnutih momenata

Brody posalje SMS iz kabineta Joint Chiefs of Staff u Liban, ladno, da niko to ne presretne or something?!Da, i kako je Carrie uspjela da za sekund vrati svoju boju kose, nakon sto je bila ofarbana u crno? WTF?

Claire Danes... Kakva carica. Savrseno glumi.

Odlična epizoda! I da, nategnuti momenat je zaista malo previše, al ajd sad...
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična epizoda! I da, nategnuti momenat je zaista malo previše, al ajd sad...
+1 za prvi nategnuti momenat. A drugi

broudijev snimak, tek tako usiven u postavu neke torbe tek tako bacene koju keri bas slucajno uzima i u nju trpa dokaze...

Link to comment

Ali rekla je eksplicitno da se ofarbala, sto znaci da nije perika. Mislim, mogla je lagati, al opet. Naravno, najnebitnija stvar ikad, ali mene nervira :D

Nek je nebitno 100x, primeti se odmah :DA skinula je maramu, ne periku...Homeland.S02E02.HDTV.x264-EVOLVE21-07-36.JPGHomeland.S02E02.HDTV.x264-EVOLVE21-07-41.JPGI meni je isla na kurac malo SMS situacija, ali ajde

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ali rekla je eksplicitno da se ofarbala, sto znaci da nije perika. Mislim, mogla je lagati, al opet. Naravno, najnebitnija stvar ikad, ali mene nervira :D

Haha, pogledao sam jos jednom... I pogresio sam, skinula je samo onu maramu. Sa druge strane, nije Carrie rekla da se ofarbala vec ona zena :)

Link to comment

True, ali je Carrie potvrdila. Takodje, bila je crna vec u prosloj epizodi dok su bili valjda na Kipru, prije transfera u Liban. Nije perika!

Sad kad smo najbitniju stvar raspravili, posvetimo se onim trivijalnim:

broudijev snimak, tek tako usiven u postavu neke torbe tek tako bacene koju keri bas slucajno uzima i u nju trpa dokaze...

Pa dobro, nije bash 'tek tako usiven u postavu neke torbe', bio je u usiven u torbu koja se nalazila u kuci poznatog teroriste, povezanog sa Abu Nazirom, koji je povezan sa Brodyjem. Ok, jeste malo nategnuto, ali daleko manje mi je to problematicno nego ono sa SMSom. No, ovo jeste serija koja je ipak bliza 24 nego Rubiconu [koji i sam nije sigurno 100% realan], tako da se mora malo suspendovati taj neki disbilif

Link to comment

Pa dobro, nije bash 'tek tako usiven u postavu neke torbe', bio je u usiven u torbu koja se nalazila u kuci poznatog teroriste, povezanog sa Abu Nazirom, koji je povezan sa Brodyjem. Ok, jeste malo nategnuto, ali daleko manje mi je to problematicno nego ono sa SMSom. No, ovo jeste serija koja je ipak bliza 24 nego Rubiconu [koji i sam nije sigurno 100% realan], tako da se mora malo suspendovati taj neki disbilif

To uopšte nije trivijalan i bezvezan momenat, već vrlo značajan, momenat, uvek sam se pitala gde je taj snimak završio. Na kraju svake epizode ide šta će biti u sledećoj, e pa taj momenat će da tresne pravo pred Brodija, a mislim da ćemo se opet vratiti na misterioznog pomagača u samoj CIA

Link to comment

Da dodam josh jednu stvar koja mi je bila smijesna:

CIA koristi Skype za classified video konferenciju vezanu za terorizam? Fo' real? :isuse:

Link to comment
Da dodam josh jednu stvar koja mi je bila smijesna:

CIA koristi Skype za classified video konferenciju vezanu za terorizam? Fo' real? :isuse:

Što je džabe i Bogu je ugodno :D
Link to comment

arkadija je u pravu. nisu aljkavi, već nam to namerno rade.

imala je periku, nije se farbala. u bejrut je otišla sa izrastkom od 1cm, a sa njim se i vratila.

Link to comment

Ajd sad redom....

@mts Pre susreta sa drukarom je rekla da se farbala .I na kipru je vec tamnu kosu imala.Ali CIA ima mozda specijalnu ShaumuTextovanje iz bunkera je smesno, stvarno naivno kao i veza skajpom.I njeno bezanje od ovih po krovovima.Ali sto kazete blize 24 nego Rubicon

Malo mrdanje vijuga za sledecu epizodu

Sta je TACNO rekao u onoj ispovesti?Ima li tu osnova da voze pricu da on kaze :Ja sam samo to filozofski rekao nema akcije iza tih reci

Link to comment

Odlicna epizoda iako malo previse predvidiva za moj ukus.

prije svega sms momenat ciju ste apsurtdnost vec apsolvirali.nego... sta je problem sa kosom, mozda imaju frizera u Bejrutu da je vrati u plavo :D

btnj™ sta je Rubicon?

Link to comment
btnj™ sta je Rubicon?
Rubicon je sjajna serija koja se bavi onima koji analiziraju svetske situacije za potrebe CIA, NSA i sl. Odsustvo akcije (koji joj je zaštitni znak) zahteva od gledaoca intezivno korišćenje mozga, što je, verovatno, razlog njenog ukuidanja posle samo jedne sezone :mad:http://www.imdb.com/title/tt1389371/Takođe, ovde ima odličan topik Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...