Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

a to za kamere kod direktora sam i ja pomislila na pocetku, a onda valjda kontam da budze moraju da imaju diskreciju, ne?
A zar nije smesnije sto Brodi

vadi papiric sa sifrom sefa i onda otvara sef, bez da koristi rukavice, recimo. Mogao je da zapamti tih nekoliko brojeva, valjda!?

Generalno, dobra epizoda.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da to sa sefom i ono saprolaskom kroz "navijacku masu" ispred ambasade bas naivno napisano.A i ovo sa priznanjem o menjanju vere.Ali nema veze to je sve konstrukcija tako da...

Link to comment
Da to sa sefom i ono saprolaskom kroz "navijacku masu" ispred ambasade bas naivno napisano.A i ovo sa priznanjem o menjanju vere.Ali nema veze to je sve konstrukcija tako da...
Eh, da, to sam zaboravio. Bilo koja ambasada ne bi nikad dozvolila izlaz na glavnu ulicu tek tako, kroz masu nekih što protestuju zbog poginulih civila. Cenim da je tako bilo više drame nego da su se izvukli kroz neki sporedni izlaz.
Link to comment

Ja ne mogu više ovu količinu ispostave paranoje i netrpeljivosti prema islamu i Arapima da podnesem.

Prekinuo sam epizodu kada sam video da bad guyz imaju ne samo Brodija, nego čitavu mrežu svojih ljudi u vrhu američke politike.

:frust:

Link to comment
Ja ne mogu više ovu količinu ispostave paranoje i netrpeljivosti prema islamu i Arapima da podnesem.

Prekinuo sam epizodu kada sam video da bad guyz imaju ne samo Brodija, nego čitavu mrežu svojih ljudi u vrhu američke politike.

:frust:

Nisam ovo video ranije. Meni je, recimo, bilo drago kada sam u 24 video koliko Srbi daleko dosežu u moći, zajebanosti i podlosti. Bio sam ponosan. Verujem/Ja da bih/jesam bio/sam ponosan da/jer sam musliman.
Link to comment
Nisam ovo video ranije. Meni je, recimo, bilo drago kada sam u 24 video koliko Srbi daleko dosežu u moći, zajebanosti i podlosti. Bio sam ponosan. Verujem/Ja da bih/jesam bio/sam ponosan da/jer sam musliman.
:lolol: Ja sam 24 poceo da pratim nakon sto me je ortak (Amerikanac) pozvao i pitao "Is Victor Drazen a real Serbian name?" i onda me molio da gledam seriju i da mu kazem da li su dijalozi izmedju srpskih likova stvarno na srpskom ili upotrebljavaju ruski/ceski/poljski/neki drugi slovenski jezik?
Link to comment

Odo uzeti nesto lepo za jelo, pa ce da se gleda ^_^Nego, koliko brzo izlaze srp titlovi za Homeland? Hocu sestri da skidam S02, da ne ceka fox, ili koga vec

Link to comment

Odlicna epizoda, zagovnalo se. Naravno, opet je bilo malo nategnutih momenata

Brody posalje SMS iz kabineta Joint Chiefs of Staff u Liban, ladno, da niko to ne presretne or something?!Da, i kako je Carrie uspjela da za sekund vrati svoju boju kose, nakon sto je bila ofarbana u crno? WTF?

Claire Danes... Kakva carica. Savrseno glumi.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Brody posalje SMS iz kabineta Joint Chiefs of Staff u Liban, ladno, da niko to ne presretne or something?!Da, i kako je Carrie uspjela da za sekund vrati svoju boju kose, nakon sto je bila ofarbana u crno? WTF?

Cini mi se da je skinula periku odmah nakon sto se vratila u stan. Jako bitan spoiler :)

Link to comment

Ali rekla je eksplicitno da se ofarbala, sto znaci da nije perika. Mislim, mogla je lagati, al opet. Naravno, najnebitnija stvar ikad, ali mene nervira :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...