Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije ti zao decice?
..samo malkicerazumece da je ljubav slepa i tako to ^_^ inace, sina ce usvojiti Abu Nazir ( zamena za stradalog Isu ) i postace janjicara cerka ce postati agent CIA i jurice rodjenog brata....ali to u narednim sezonama, kad malo poodrastu -_-
Link to comment
  • 4 weeks later...
http://screenrant.com/homeland-season-2-spoilers-aco-147372/
We have the ability now to jump time between seasons—so don’t be surprised if we don’t pick up the very next day. By jumping some time, we’re going to be able to put our characters in different places than they have been this season. There will be a reset, probably after a jump in time, and both [Carrie and Brody] will be in very different places than they are now.
Link to comment
au... ako ovde zakenjaju zaplet, serija je zvanično pukla. nije lako napraviti kvalitetan time jump i držati kvalitetan zaplet...
Pa pazi, mogu da krenu sada nešto sasvim 580. od onoga što je bilo u prvoj sezoni. Jeste da se završava nedorečeno, ali je sezona ipak zaokružena na neki način. Ne bojim se. A i, brat bratu, serija je dobra i zanimljiva, ali nije neko neprevaziđeno remek-delo da sad toliko strepimo. :)
Link to comment
Pa pazi, mogu da krenu sada nešto sasvim 580. od onoga što je bilo u prvoj sezoni. Jeste da se završava nedorečeno, ali je sezona ipak zaokružena na neki način. Ne bojim se. A i, brat bratu, serija je dobra i zanimljiva, ali nije neko neprevaziđeno remek-delo da sad toliko strepimo. :)
ne strepim ja toliko. bila bi steta da odmaknu godinama dalje od originalnog zapleta, pa da gledamo staracke sise gospoje mu, jel :-)
Link to comment
za ljubitelje damian lewis-a, ima sjajna serija Lifei preporucujem Lutheri kada sam vec kod Idris Albe, mogu samo da zakljucim da je kompletna postava RocknRolla odavno u samom vrhu holivudskih zvezda. moji ljubimci :) , nek su mi zivi i zdravi :))
Life jeste dobra serija, vredi pogledati. Ja sam Luthera krenuo da gledam, ali mi prve dve epizode baš i nisu legle, pa sam napravio pauzu. Nekako mi je delovalo previše šablonizovano, a morao sam i titlove da skidam sa neta, ništa ih nisam razumeo
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Sve što bih rekla je već rečeno, ja sam kasnila sa gledanjem iz opravdanih razloga, tako da sam pročitala većinu spojlera :P .

jedino što zameram ovoj epizodi je glupav razgovor sa ćerkom u onom bunkeru i to kako je mala znala koga da pozove i da oni ladno preusmeravaju poziv sikret servis osobama koji bez problema daju telefon tatici i samo to. Za bombu smo znali da neće eksplodirati, jer je druga sezona sigurna.

Zato je Rubikon fenomenalna serija, tamo su imali herca da pobiju sve redom, ovo je samo odlična serija u moru prosečnih.

+1

da, mnooooogo bi bolje bilo da ih je sada digao u vazduh. bas sam navijala za to. fale im neocekivani obrti. fali im hrabrosti. mozda je ova serija samo za domacice. :(

Nisam nesto navijao za dizanje u vazduh ali bih stvarno volio da se jednom neka serija koju gledam zavrsi u nekom normalnom roku, nebitno da li je to sezone, dvije ili tri... samo da se ne pretjeruje. Homeland je po meni idealna serija za jednu sezonu i siguran sam da ce druga da bude golo govno.
poslednja epizoda je totalni antiklimaks, uopste nemam onaj osecaj iscekivanja sledece sezone, koliko jedva cekam boardwalk empire, cak i dekstera dogodine, prema homelandu sam potpuno ravnodusan.....jbg, a bas sam uzivao prethodnih 11 epizoda....
+1
Link to comment

odgledala homeland, jednu sezonu luthera i jednu epizodu rubicona. pročitalasam ceo topik omiljene serije i napravila listu onih koje još nisam gledala, a koje bi mogle da mi se svide. odlični su vam komentari u spojlerima. šteta što ih ranije nisam videla. serije sam počela pasionirano da kupujem i gledam pre nekoliko meseci. videla samkoji forumaši imaju sličan ukus. sada znam kome da se obratim za preporuku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...