Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Čekajte, Wedge je u novom filmu? :mellow: Ili misliš na Poa kao "wannabe Wedge"?

Da su barem snimali Rogue Squadron, pa da lici na nesto.. Ovaj Po je valjda neki alternativni\novi Wedge, tako mi izgleda.

Link to comment

Pogledao sam imperiju, sad najzad počinjem da kapiram fenomen star warsa. Odličan, odličan film, vredan svog hajpa, daleko bolji od nove nade. I kupio me je dovoljno da sad jedva čekam da pustim povratak džedaja :)

Link to comment

gledo force awakens, nije loše, znatno bolje od srednje trilogije, smrdi mnogo više na prvu. dobra je mala engleskinja, čuka preskočila na momenat kad solo i čui uđu u falkona, iseče me malo kad kajlo skine masku, i... odličan kraj, mada sam očekivao da luke kaže nešto, možda "that's not my sword". čekaće se osmica...

Link to comment

Dokle god nisi ti taj koji zadiže suknju, sve je ok. Mislim, u redu je i da ti zadigneš, ali onda ili skidaj brkove i bradu ili biraj dezen suknje da odgovara nekom škotskom klanu makar (ako ne misliš da se briješ).

 

 

Elem, da se vratimo na temu sa ovim člankom:

 

https://m.facebook.com/notes/matty-granger/at-long-lastmy-star-wars-episode-vii-review-the-force-awakens-the-rise-of-idiot-/10153163095086277/

Link to comment

Šta, direktna linija? Za red u kome i nije baš bilo oženjenih/udatih potomci iskaču na sve strane. Vidim da ćemo imati sinove, ćerke, nećake i unučad na sve strane. Taj nepotizam nas ubi. Dajte silu nekom drugom malo...

Edited by Vapad
Link to comment

Negde sam videla da će se Ewan Mcgregor pojaviti u sledećem filmu i da bi Rey zapravo mogla biti njegovo unuče.

 

Ja sam to procitao za Hayden Christensena :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...