Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Ko je da je, odds on da ga baca Kylo u neku provaliju krajem trećeg filma da bi spasao sestru.

+1

 

svi misle kylo neki čoban budala a batica sve radi s namerom da mu imperator dođe nadohvat žarača  :fantom:

Link to comment

Sto se tice Snouka, neki tip na Redditu izbacio scenu iz prikvela gde Palpi prica o svom masteru (Darth Plagueis) i koja ima istu muzicku temu kao i Snoukova scena. Inace, uveliko idu teorije da se radi o njemu. 

Link to comment

Hm, ali to krši pravilo o samo dva, i onda i sada, takođe ako su svi vitezovi Rena force users onda je ovo drugačije od sith učenja, što bi Kajla trebalo da zanima ako mu je deda uzor, jedva čekam da vidim sledeći deo, i nadam se da neće brzih i lakih improvizacija kao u sedmom delu, naprasnih učenja pilotiranja, rukovanja svetlosnom sabljom, korišćenja "glasa" iz... dobro ne baš prvie ali...

Link to comment

Par zanimljivosti i pojašnjenja, a biće valjda i tog produženog reza iduće godine za potpun užitak...

 

Star Wars: The Force Awakens Deleted Scenes: 20 Scenes Cut From The Final Film

JJ Abrams‘ first cut of Star Wars: The Force Awakens was almost two hours and forty minutes in length. Lets be clear, that’s his first cut of the movie, not the assembly edit. The film was chopped down to 2 hours and 16 minutes for the final theatrical release, with a reported 20 minutes of scenes getting axed in the last month of editing alone. A dozen full scenes were left on the cutting room floor, not to mention snippets of scenes, moments of dialogue… etc. A lot of these scenes had near-complete visual effects, and some of the characters and moments removed can be seen in some of the merchandise and books. So what was left out of the final theatrical cut? Let’s try to find out.

http://www.slashfilm.com/star-wars-the-force-awkens-deleted-scenes/

 


 

Star Wars: The Force Awakens Ending Details And More Revealed In Official Screenplay

Disney has sent out the Star Wars: The Force Awakens screenplay to members of the Writers Guild of America for awards consideration. The screenplay pretty much reflects the final film, including lines improvised or changed during the filming, and excludes any form of deleted scenes that were most definitely in the shooting script. That said, the descriptions in the screenplay give us some confirmations and clues that you might find interesting.

Hit the jump to get more info about Luke Skywalker, get confirmations about what exactly we see in Rey’s vision, dive into the the internal conflicts of Rey and Kylo Ren, and discover new details about The Force Awakens ending.

http://www.slashfilm.com/star-wars-the-force-awakens-ending/

 

Link to comment

Pogledao i sve pet, jedino što mi stvarno nije legao još jedan slinavi plačko na mestu glavnog zlikovca. Godinama već pravim Darth Maula od blata, to je bio ubedljivo najupečatljiviji negativac u čitavoj franšizi.

Link to comment

Odgledala danas. Prvi utisci - nisam egzaltirana, moram priznat. Mračna sila me malo razočarala. Lepo je neko napisao za ovog malog, propali student Luka Skajvokera. I ona ruka što usisava misli, mnjah..Deda je bio ubedljiviji. Nov ženski džedaj najzanimljiviji, moram sad da vas isčitavam...

Link to comment

Odgledah konacno i moram reci da sam zadovoljan. Ocigledno je postojao strah, da se ne dozivi fijasko, pa je prica pomalo(povise) prepoznatljiva, sto nije nuzno lose. Rey i njeno "budjenje" su fino prikazani. Meni je i Kylo ok. Startna light/dark nesigurnost, gde ce se on u narednom filmu transformisati u dark side otelotvorenje.

Link to comment

Hm, ali to krši pravilo o samo dva,

 

Not necessarily. Snorkija smo videli samo kao neku hologramsku projekciju, nismo videli baju od krvi i mesa. Isto kako smo ranije vidjali Obi Vana a posle Jodu i pokojnog Vejdera blaženog. Dakle, nema prepreke da je Snorkijevac u stvari zagrobni projekat najmoćnijeg od sviju Sita.

Link to comment

Jedan mali detalj ipak - kada samo ugledavali blaženipočivše Džedaje, svi su bili u prirodnoj veličini. Dočim je hologramski komunikator između Vejdera i Palpatina imao varijacije na tu temu.

Link to comment

Sinoć sam počeo da sprovodim u delo ideju da iskoristim novobožićne praznike za zakasneli ulazak u serijal.

Posle prvog dela glavni utisak je nedostatak utiska. Poštujem pionirstvo™ i uticajnost, ali iz moje perspektive moram priznati da je kompletan paket pao malo ravno, što se kaže. Dovoljno zabavna avantura, kapiram zašto je bila revolucionarna u svoje vreme, ali ništa što je mene magnetski privuklo i uvuklo u svoj svet. Iskreno, na momente sam se malo borio sa sobom da održim pažnju.

Mislim da ću večeras ipak da gledam phoenix umesto planirane epizode 5, ali svakako se nadam da ću uspeti da završim serijal do februara, sramota me više te zjapeče rupe u cv-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...