Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Да ли су унапредили неког новог у генерала?

Тај светли чин је два пута девалвиран пошто га је прво добио Хан Соло, а онда и Џар Џар Бинкс.

Link to comment

Jao, jao, pogledaj ove above the situation, larger than life smarače.

 

Sva sreća da postoji Vasudeva, veseljak ewok ko i ja.

 

Hajp!

Ma ne bre, ja nikad nisam iznad situacije i nista mi nije ispod nivoa. Samo ovde ne kontam kako je marketing ovako uspeo da digne hajp oko hita koji je zaista bio dobar pre nego sto smo se svi rodili. Sto kaze Miralem, jbt, dzar dzar je poslednje sto smo videli odatle.

Al dobro, ovo je vasih 5 minuta i uzivajte, necu da kvarim...

Link to comment

Jao sve je bilo bolje i lepse kad ste vi bili mladi, npr Evoksi su ludo zabavni za razliku od Jar Jara. Kad se udalji od te dosadne dogme da su prikveli nesto sto treba zaboraviti vidi se da je epizoda 3 sasvim pristojan film. Verovatno i bolji nego Povratak Dzedaja. 

Link to comment

Meni su Evoksi ok, dok mi Jar Jar deluje kao na silu ubacen karakter, cisto gega radi. Treci deo je korektan, ali mi sigurno nije bolji od sestice.

Mozda je to malo i do godina i broja gledanja pojedinih filmova iz serijala.

 

Link to comment

jabi gledo al mi frka posto se ne secam niceg iz poslednja 3 dela, uspeo sam na srecu potisnuti.

 

Ovo je pravi nastavak prve tri epizode (po brojevima i po kvalitetu)..

Link to comment

Jao sve je bilo bolje i lepse kad ste vi bili mladi, npr Evoksi su ludo zabavni za razliku od Jar Jara. Kad se udalji od te dosadne dogme da su prikveli nesto sto treba zaboraviti vidi se da je epizoda 3 sasvim pristojan film. Verovatno i bolji nego Povratak Dzedaja. 

 

Ma to je sve iz vremena pre nego sto je 99% ljudi ovde rodjeno. Ja uopste ne sporim da je mozda nesto od toga dobro, nego ga se prakticno uopste ne secam a da bih se podsecao sad ispadalo bi kao da radim neki posao. No, uzivajte, ne dajte se smesti...

Link to comment

Ne, ne. Moras i ti da gledas. I Miralem. Do ponedeljka najkasnije.

Da bismo mogli da diskutujemo.

 

Pobedite ponos, strah i ljutnju. To je sve u okviru tamne strane sile.

 

PS. Ovde su ljudi radije Lukasovi ispisnici, nego sto su se rodili posle izlaska epizoda 4-6.

Link to comment

Ne, ne. Moras i ti da gledas. I Miralem. Do ponedeljka najkasnije.

Da bismo mogli da diskutujemo.

 

Pobedite ponos, strah i ljutnju. To je sve u okviru tamne strane sile.

 

PS. Ovde su ljudi radije Lukasovi ispisnici, nego sto su se rodili posle izlaska epizoda 4-6.

 

Ma kakvi, cak ako se pojavi neki rip u sledecih mesec dva cu tako da bacim pogled. Cak mi ne smeta ni spojlerisanje, nemam ocekivanja nikakva.

P. S. Lukas je rodjen oko kraja WWII, Prvi film krajem 70ih, to je uglavnom vreme pre ili otprilike kad se vecina rodila. Ceo taj hajp je u stvari hajp generacije nasih roditelja. Nastavljeno je da bude relevantno zato sto je nas ekvivalent bio jebeni Independence day ;)

Link to comment

Ma kakvi, cak ako se pojavi neki rip u sledecih mesec dva cu tako da bacim pogled. Cak mi ne smeta ni spojlerisanje, nemam ocekivanja nikakva.

P. S. Lukas je rodjen oko kraja WWII, Prvi film krajem 70ih, to je uglavnom vreme pre ili otprilike kad se vecina rodila. Ceo taj hajp je u stvari hajp generacije nasih roditelja. Nastavljeno je da bude relevantno zato sto je nas ekvivalent bio jebeni Independence day ;)

Nije tačno. Film moje generacije je T2. Mislim da bi trebalo da je i tvoje.

 

Hajde, Kudravice, ne budi namćorčina tolika. Da pogledaš lepo film, ići u bioskop je zabavno. Posle možemo da kenjamo o novim momentima u sagi.

 

Ja, npr, uopšte nisam picajzla. Znam ljude koji bili autentično nesrećni zbog novog dizajna lajtsejbera. Ja nisam. Mene samo zanima kakvi će biti ljudi koji su zapravo iz naše generacije koji su nasledili silu. Koja će biti uloga starog Luka Skajvokera. Koliko će moćan biti novi Darth i da li je muško ili žensko.

Link to comment

Aj dobro, priznajem T2. No, nisam namcor zaista, pa ja religiozno gledam Supernatural i dalje i ne priznajem nikome da ima bolja serija. Samo me eto ovo ne radi vise ako me uopste radilo (nesto mislim da sam u stvari i kao klinac pao na ondasnji hajp). E sad, ovaj sadasnji hajp mi bas jako jako deluje vestacki i nikako ne mogu da se nateram. No dobro, ionako sam samo malo hteo da se nasalim, ne daj boze da bih kvario ljudima. Sto vi volite da kazete - Live long and prosper!

Link to comment

Jao sve je bilo bolje i lepse kad ste vi bili mladi, npr Evoksi su ludo zabavni za razliku od Jar Jara. Kad se udalji od te dosadne dogme da su prikveli nesto sto treba zaboraviti vidi se da je epizoda 3 sasvim pristojan film. Verovatno i bolji nego Povratak Dzedaja. 

 

:lol:

 

Revenge of the Sith je tragikomedija od filma, gledano nezavisno ili u kontekstu prequel trilogije, ili u širem kontekstu celog serijala. Pogledaj samo Anakinov arc, pa to je da se obesiš.

"Oh, žena mi je trudna a ja sam ružno sanjao. Idem kod Premijera Palpatina (ili koji mu je već kurac originalno zvanje) da ga pitam za savet. Šta kaže, moram da pređem na Dark Side da bih spasao trudnu ženu od ružnih snova? Pa dobro. Sad ću naprasno da posečem Master Sam Jacksona i da navučem kapuljaču na glavu, what is thy bidding bla bla bla. A sad ću da ubijem svoju trudnu ženu. Oh nooooeees, negde sam se zajebao!"

 

Vrhunac je ipak ultimativni neviđeni superuzbudljivi dvoboj u finalu... toliko nemaštovitog mlataranja i skakutanja okolo da čovek počne da zeva, a onda završnica: "Anakine, imam metar i po visinske prednosti - gotov si! Primeti moj suptilni double entendre, high ground može da znači i moral high ground, wink wink! U svakom slučaju predaj se, nećeš valjda da me preskočiš, ipak smo mi samo džedaji koji neprestano skaču i lepršaju okolo kao u Crouching Tiger Hidden Dragon!" (Onda ovaj pokuša da ga preskoči i neobjašnjivo fejluje.)

Link to comment

Aj dobro, priznajem T2. No, nisam namcor zaista, pa ja religiozno gledam Supernatural i dalje i ne priznajem nikome da ima bolja serija. Samo me eto ovo ne radi vise ako me uopste radilo (nesto mislim da sam u stvari i kao klinac pao na ondasnji hajp). E sad, ovaj sadasnji hajp mi bas jako jako deluje vestacki i nikako ne mogu da se nateram.

Nisam srecna zbog ovoga, ali dobro.

 

Sto vi volite da kazete - Live long and prosper!

:D

 

Miraleme, da gledas ti do ponedeljka najkasnije!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...