Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

A da ipak sačekamo premijeru pre tako oštrih ocena?

Ako ništa, ono što smo videli na trejlerima izgleda znatno bolje od svega u prikvel trilogiji.

os da se kladimo u 10 evra da ce biti negledljivo djubre?

Link to comment

A da ipak sačekamo premijeru pre tako oštrih ocena?

Ako ništa, ono što smo videli na trejlerima izgleda znatno bolje od svega u prikvel trilogiji.

 

:blink:

Ако су епизоде 1-3 нешто урадиле добро биле су сцене акције. И шију ове из трејлера добрано, не помажу ту ни нови светлосни мачеви.

Ко тврди да се не најежи уз "Duel of the fates" кад Дарт Мол активира и друго сечиво или није фан Стар Ворса или просто лаже.

Edited by vathra
Link to comment

@miralem

 

Moze. Imam dobar predosecaj.

 

 

@vathra 

 

Dart who?

 

Od cele trilogije secam se samo Jar Jar Binksa, onoga kad je Anakin pobio mlade padavane, i transformacije u Darta Vejdera, to nije bila losa scena, naprotiv. Generalno, sva tri filma bila su nizanje akcionih sekvenci bez ikakvog sarma i nadahnuca. Pri tome, stvarno nisam cepidlaka, i jako me je lako zabaviti i opseniti sarenilom.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Морам да вас упозорим да по Закону о облигационим односима морате да одлуку о критеријуму гледљивости филма или образложите у уговору или одредите треће лице које ће то да уради. :fantom:

 

Od cele trilogije secam se samo Jar Jar Binksa, onoga kad je Anakin pobio mlade padavane, i transformacije u Darta Vejdera, to nije bila losa scena, naprotiv. Generalno, sva tri filma bila su nizanje akcionih sekvenci bez ikakvog sarma i nadahnuca. Pri tome, stvarno nisam cepidlaka, i jako me je lako zabaviti i opseniti sarenilom.

 

А јасно је, ти си Треки који је кликнуо на погрешну тему...

 

Шалу на страну, акционе сцене у приквелима су добро урађене, а ово у трејлеру није ни близу, биће тешко да се надмаше. На сву срећу остало неће бити тешко да направе бољим.

 

 

Link to comment

akcione scene nisu problem u privkvelima (mada nisu ni neke), vec ono izmedju njih- dosada, imbecilni dijalozi, nepotrebno odugovlacenje,neuverljivost,  jar jar binks i generalno to sto su namenjeni predskolskom uzrastu.

Link to comment

I prva tri filma su bila namenjena klincima.

 

A u predviđanju oko novih filmova se sto posto slažem sa Vinijem. Skroz je jasno da ovi hoće da naprave novi Empire Strikes Back, sve će ići po tom šalbonu, može da se predvidi i rivil tj. tvist na kraju da će imati veze sa Lukom i Mračnom stranom. Sve će to biti kul, sve po bojanci, sve okej, milioni ljudi će odlepiti kako je do jaja, milioni će biti zabavljeni, ja sam zadovoljan ako upadnem u ovu drugu grupu a ne budem u fazonu "meh vam je ovo" kao što sam bio za restart Star Trek filmova. Mislim, pa isti čovek je uradio isto već sa Star Trekom - ovaj novi drugi film je sve po šalbonu najvoljenijeg (isto drugog) Star Trek filma.

 

Čekaju nas tri Imperije uzvraćaju udarac.

 

Jedino što bi moglo da izvadi stvar je ova teorija s Džar Džarom, To bi bilo dojajno, apsolutno dojajno.

Edited by Ariel
Link to comment

Морам да вас упозорим да по Закону о облигационим односима морате да одлуку о критеријуму гледљивости филма или образложите у уговору или одредите треће лице које ће то да уради. :fantom:

 

 

А јасно је, ти си Треки који је кликнуо на погрешну тему...

 

Шалу на страну, акционе сцене у приквелима су добро урађене, а ово у трејлеру није ни близу, биће тешко да се надмаше. На сву срећу остало неће бити тешко да направе бољим.

 

Imaju oni još da rade da stignu Kajla Katarna :)

 

Link to comment

sto se mene tice, ja jako jedva cekam ovu sedmicu! ako nista, zadovoljicu se specijalnim efektima i siguran sam da cu da vrtim film 100x  nakon sto ga odgledam prvi put. sve delove sam [stare i nove] gledao 100x ne vidim zasto bih uskratio ovu sedmicu tolikog gledanja.  sto se tice kompletnog serijala, meni je cetvrti najbolji deo. meni je najbolja ona scena u cetvrtom delu [zapravo to je i jedina scena koja ima taj, neki dublji znacaj u poredjenju sa svim ostalim desavanjima u celom serijalu] gde mladi luke skywalker izlazi iz one jazbine i uprti pogled u suton, u isto vreme krece poznata, muzicka tema... 

Link to comment

meni je najbolja ona scena u cetvrtom delu [zapravo to je i jedina scena koja ima taj, neki dublji znacaj u poredjenju sa svim ostalim desavanjima u celom serijalu] gde mladi luke skywalker izlazi iz one jazbine i uprti pogled u suton, u isto vreme krece poznata, muzicka tema... 

 

Link to comment

sto se mene tice, ja jako jedva cekam ovu sedmicu! ako nista, zadovoljicu se specijalnim efektima i siguran sam da cu da vrtim film 100x  nakon sto ga odgledam prvi put. sve delove sam [stare i nove] gledao 100x ne vidim zasto bih uskratio ovu sedmicu tolikog gledanja.  sto se tice kompletnog serijala, meni je cetvrti najbolji deo. meni je najbolja ona scena u cetvrtom delu [zapravo to je i jedina scena koja ima taj, neki dublji znacaj u poredjenju sa svim ostalim desavanjima u celom serijalu] gde mladi luke skywalker izlazi iz one jazbine i uprti pogled u suton, u isto vreme krece poznata, muzicka tema... 

 

To je prvi deo, kasnije nazvan A New Hope, originalno Star Wars. Postoje još 2 dela: Empire Strikes Back i Return of the Jedi. Nažalost, umobolni lukas je snimio još 3 smeća koja je pogrešno nazvao epizodama 1, 2 i 3. Ljudi pristojniji od mene ih zovu prequels. 

 

Inače, čak i tu scenu je umobolnik morao da sjebe, menjajući je kasnije u onim remasterovanim verzijama, koje su se našle na dvd-u.

Compar%2Bmaster.avi_snapshot_05.29_%255B

 

Despecialized verzija se može naći na netu. Komparacija sa bolesnikovim izmenama: https://plus.google.com/u/0/photos/109609428403596349302/albums/5932164278535972945/5932166270950428738?pid=5932166270950428738&oid=109609428403596349302

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...