Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Dobra im je ta logika, ko god se makar očešao o Star Wars franšizu, njega je ona i stvorila. Tako za Bioware npr. niko nije ni čuo sve dok nisu izdali Knights of the Old Republic... 2003. godine.

 

Star Wars je dao svetu Star Trek: DS9, i Battlestar Galactica, i Fight Club, i Hari Potera, i Redova Rajana, i Terminator 2, i Spiderman 2, slavite ih slavom velikom! Aglar'ni Pheriannath!

Link to comment

Dijagram je potpuno nategnut, u stvari besmislen.

 

Frenk Oz je bas gadan primer. Dao glas Jodi 1977. godine, i onda napravio film "The Muppet Movie" 1979. godine. 

 

To sto je 1976. godine snimio nebitnu seriju po imenu "The Muppet Show" nije ni pomenuto.

Link to comment

mene je nekako sramota kad neko pomene star wars. sramota me je za lucasa, koji se pokazao kao pizda sa skasanim mozgom, sramota za one koji se nadaju da ce najnoviji film biti bolji od nekoliko prethodnih, a najvise za one koji pokusavaju da, iz ko zna kojih razloga, opravdaju ovu praznu ljusuru koja je ostala od fransize. pretpostavljam da ce ovo novo sranje uspeti da impresionira cetvorogodisnjake, a sledeci film, koji ce biti prikvel sikvela pod brojem 12, ce lestvicu spustiti jos nize, u istu ravan sa teletabisima.

Link to comment

A da ipak sačekamo premijeru pre tako oštrih ocena?

Ako ništa, ono što smo videli na trejlerima izgleda znatno bolje od svega u prikvel trilogiji.

Link to comment

Ako ništa, ono što smo videli na trejlerima izgleda znatno bolje od svega u prikvel trilogiji.

 

Pa i prikvel trejleri su izgledali znatno bolje od prikvel filmova.

 

Ja ću morati da vratim člansku kartu u nerd centralu ako ne razvijem kakav-takav interes za ovaj novi film. Za sada mi deluje kao standardno recikliranje originala, plus tri kafene kašičice jeftine nostalgije i verovatno malo modernog grimdarka sa zlim Lukom. To je naravno daleko bolja ideja od one autoparodije, ali jebiga, nešto me ne zanima da pod stare dane opet gledam nekakve mladunce koji svetlosnim sabljama opet ruše zlu imperiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...