Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Jbt, dokle vise?! Iz tog kurira nastaju nazovi novine ko stranke iz ds-a. :o
novo pravilo: svaki novi izborni ciklus donosi po jos jedno prosto deljenje kurirskog tkiva... :D
Link to comment

Oglas u danasnjem Danasu: ?Trizma d.o.o. je prvi i najveci Kontakt Centar u Srbiji. Kao deo poslovnog razvoja potrebne su nam dinamicne, elokventne i komunikativne osobe sa bosanskim naglaskom i znanjem engleskog jezika za poziciju Operater Kontakt Centra...?.

Link to comment
Oglas u danasnjem Danasu: ?Trizma d.o.o. je prvi i najveci Kontakt Centar u Srbiji. Kao deo poslovnog razvoja potrebne su nam dinamicne, elokventne i komunikativne osobe sa bosanskim naglaskom i znanjem engleskog jezika za poziciju Operater Kontakt Centra...?.
pa sta se cudis, ovo je, jel`te, autsorsing! Racunarske kompanije smestaju svoje call-centre u, na primer, Indiji, gde ljudi znaju engleski bolje nego u SAD a rade za manje pare.
Link to comment
Cudim se zbog naglaska. Ajd da rekose bosanski jezik..
Jezik jeste jadan, srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski. U Hagu ga zovu BHS. Ti ga mozes zvati kako god hoces. Bosanski jeste naglasak.
Link to comment

Kurir, 21.10. - amatersko eksperimentalno pozoriste iz Brna postavilo na scenu predstavu s Karlom del Ponte u glavnoj ulozi, odajuci joj priznanje za istrajnost u jurnjavi za haskim beguncima. Ostale uloge; S.Miloševoć, Radislav Krstić, Mladić, Arkan i Mira Markković.

Link to comment

Politiku su uvek krasili izlizani eufemizmi [prijateljice noci isl.]

Митровић избачен из хотела Капитен наше боксерске репрезентације напао собарицу ? случај пријављен полицији и АИДИ. ? Где су шефови делегације? Славље у нашој боксерској делегацији после победе капитена Зорана Митровића у велтер категорији у првом колу над Енглезом Милом Перкинсом (17:12), трајало је веома кратко. Наиме, после тријумфа капитен наше боксерске селекције се потпуно опустио и ?разбашкарио? у хотелу, где је, како смо сазнали, у тренуцима потпуног опуштања напао једну собарицу, која је затим читав случај пријавила чикашкој полицији а овај несвакидашњи скандал стигао је и до челника АИДА (Светска аматерска боксерска федерација). Питамо се где је у том тренутку било бројно руководство српске боксерске делегације, односно да ли су наши репрезентативци били под будним надзором шефа делегације? Очигледно да су боксери били препуштени сами себи и да је капитен Митровић, иначе наш најбољи боксер, у једном моменту себи дозволи велики луксуз, који га на крају може коштати и испадања из такмичења.
Link to comment
Vec me zanima da li je neko uspeo da pronadje Readers Digest (onoliko ga izreklamirase, a nema ga ama bas nigde)?Ja kupih juce. Onako, nemam neke posebne zamerke, a ni odusevljenje, posto inace citam mnogo novina, domacih i stranih, i blogova itd. tesko me je bas impresionirati. Ali nisu se ni osramotili. Post na tu temu: http://yahti.com/2007/10/srpski_readers_digest.html
e i ja ga pronadjoh u medjuvremenu, i ako odstranim srceparauce price o sirocetu koje pronalazi mamu ni manje ni vise nego u firmi u kojoj zajedno rade, ostalo je ok. shale su im malo cheesy, ali, kao sto si rekao "nisu se osramotili"jedina zamerka mi je cena, smatram da su produkcioni troskovi onog formata i kvaliteta papira izuzetno niski, tako da 210 din nema ama bash nikakvo opravdanje (osim ako smatraju danisu zanimljivi za oglasavace, pa pokusavaju da zarade od prodaje, sto je u svetu izdavastva odavno prevazidjana utopija, osim kod pojedinih dnevnih novina) Edited by apotekarica
Link to comment
Danas cula za "Gazetu" - izlazi u ponedeljak. Sad, posto su neki iz Toni Kovacevic ekipe u igri, nije mi jasno da l' su prekrstili "Sutra" ili je nesto trece :huh:
A ja ovako cula od mog insajdera /koji se ne zove Pera /..Antonije Kovacevic je glavni poverenik za Gazetu, koju finansira Zeljko Mitrovic. A Sutra je Blicovo izdanje. Ako su mene lagali, i ja lazem vas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...