Jump to content

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Ah, neko im nažalost javio, pa se ispdo texta volšebno ukazao okvir rolleyes.gif:

Njuz.net, 'vijesti u ogledalu', medij koji prenosi ovu bizarnu priču, poznat je kao portal koji objavljuje duhovite i izmišljene priče.Kako sami za sebe kažu, Njuz je satiričko blog izdanje trenutno bez izdavača, a sve vijesti koje Njuz objavljuje su ili izmišljene ili u službi skretanja pažnje na neku pojavu u društvu.Ova je priča o pijanom Srbinu koji spašava turizam Egipta skokom na morskog psa bila toliko zanimljiva da je, priznajemo, i Jutarnji pao na foru.
kdpinside.pngevo, što ej alphons rekao, rekao bi i ja. Da nadoda, trag(ikom)edija je što je to the dnevni list najjače medijske grupacije u Hr. Od jedne jake kuće čovjek bi očekivao da uspije zaposliti isključivo ljude koji nešto znaju o svijetu koji ih okružuje i zanatu koji, kao, obavljaju, pa recimo i izguglativno provjeriti 'bizarnu' priču na engleskom, srpskom, pa sve do Mubarakovog ministarstva. Uglavnom, da nisu idioti. Lo', expectations too high. Jedini portali koji su ažurni a da nisu ispod svake kritike su oni katedrale duha i business.hr. Opet zavidno gledam u Zlovence koji imaju 1 delo.si i vecer.si ....
Link to comment
Nastavak antologije Njutanje KDPejštine...Njutanji (portal) pod ozbiljno (ali, kao, bizarno) objavljuje vijest sa njuz.neta. Carevi. Hail.gif
tu su i internet novine serbskehttp://www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=14107jutarnji je valjda pukao zbog internet izdanja. sve su stavljali na net pa im je pao tiraz. onda se krenulo s senzacijama, a zavrsilo se ovako.
Link to comment
Znam ih ja nekoliko, ako odluka bude iyglasana posredovacu vrlo rado, cijena prava sitnica, 500 eura ya matchmaking.
Hoćeš li halaliti tih 500 evrića ako obrišem glas koji sam ti dala za člana JUL-a?
Link to comment
Hoćeš li halaliti tih 500 evrića ako obrišem glas koji sam ti dala za člana JUL-a?
Halalicu 10 evra, to je uobicajena taksa za takve usluge. Provizija, znaci, 490.Jedan mladozenja je lokalni slikar, a drugi prodaje gunjeve ali se bavi i promocijom umetnosti.Sta kazes Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Halalicu 10 evra, to je uobicajena taksa za takve usluge. Provizija, znaci, 490.Jedan mladozenja je lokalni slikar, a drugi prodaje gunjeve ali se bavi i promocijom umetnosti.Sta kazes
Znači, moram napraviti 49 lažnih naloga da bi mi ostala čista zarada.Može taj što pravi gunjeve, domaćin čovek, sviđa mi se.
Link to comment

a i sezonski odgovara :P .burme su prevaziđene, nego da on tebe opremi gunjčetom na ovu zimoću, pa da ne brigaš!poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

samo se saliohttp://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/145194/Sudija+smenjen+zbog+obi%C4%8Dne+%C5%A1ale.html

Link to comment
Nastavak antologije Njutanje KDPejštine...Njutanji (portal) pod ozbiljno (ali, kao, bizarno) objavljuje vijest sa njuz.neta. Carevi. Hail.gif
Sinoc se na pokeru diskutovalo o ovom slucaju izmedju pola sata i 45 minuta. Naime vijest je bila i u vijestima hrvatskog RTL-a kao i na teletextu istog pa su svi upoznati :isuse: Prica je uznapredovala pa je sada "guzicom slomio vrat ajkuli u Dubaiju", glavni argument u borbi protiv onih koji su to osporavali je bio "ima i slika, lik stoji pored mrtve ajkule" :Hail: Meni bilo glupo da im kazem o cemu se radi mada mi svejedno niko ne bi vjerovao, ova prica gore ima vise smisla :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...