Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Za Grke je bitnije sto je cerka nekog valjda vaznog kosarkasa PAOK-a...pricaju da je namesteno, da je tata sredio pobedu itd.

Link to comment

pazi ludakahttp://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=19&nav_category=12&nav_id=439937ne mogu da nadjem tu fotomontazu na sajtu blica

Link to comment
Tog studenta treba uhapsiti. Sramota. Uvredio je svakog hriscanskog vernika na zemlji
:D
Први знак за распознавање верника: вређају се за свашта.
Link to comment
pazi ludaka
100 милиона евра му дође око 50-60.000 једносмерних карата за Саудијску Арабију. Може.
Link to comment
100 милиона евра му дође око 50-60.000 једносмерних карата за Саудијску Арабију. Може.
treba da plate zato sto se urednik blica izvinio. kakav kreten.
Link to comment
Svaki drugi građanin Srbije koristi računarRasprostranjenost računara u srpskim domovima povećana je u poslednjoj godini i to daje nadu da se situacija sa elektronskim opismenjivanjem kreće uzlaznom putanjom.
Većina ne zna za internetKada je u pitanju elektronska pismenost Srbija se nalazi na samom dnu liste evropskih zemlja, što nije ništa novo. Međutim, zapanjuje podatak Eurostata da čak 44,7% ispitanih građana naše zemlje nikada nije koristilo računar, kao i da još veći procenat, 56,4% nikada nije upotrebilo internet.
Link to comment
Svaki drugi građanin Srbije koristi računar
pa to kad se u obzir da su razne kompanije zaposlile mnogo ljudi, a i da vise nema firme bez racunara, i jeste tacno... ali je smesno kada se u obzir uzme i to kako ti ljudi koriste racunar... "kliknem na zutu ikonu, pa na znak najk, a kad mi se otvori veliki sivi ekran, onda ukucam lozinku??" vecina su nepismeni degeni
Link to comment

ludak nastavlja da ludihttp://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=21&nav_category=12&nav_id=440386

Link to comment

Страшно је што овакве красоте нећемо још дуго гледати. Наиме, Нострадамус је предвидео да ће ислам бити избрисан с лица планете негде између 2020-2025, масивним нападима САД, Европе, Кине и Индије. :(

Link to comment

Pun mi je qrac tog vredjanja muslimana. Aj mogu da razumem bliskoistocne arape, druga kultura, istorija etc... al ovo su ljudi iste krvi ko pravoslavna&katolicka braca. Nego im zgodno dodje da zarad unutrasnjih sukoba ga ostre na novinama. Nataknem ih sve na karikaturu.Na stranu sto smo skoro imali cecu trojerucicu a i pocivajuci patrijarh je sigurno vec milion puta plakatiran.

Link to comment

Ma ja nisam volio ni partizane ni Ruse, ja volim i danas Švabe! Volim i Bog! Zato što je to narod, to su ljudi kulturni. Oni u sobi, njih po deset-petnaest, čuješ muha kako leta, čisto divno! Jedan piše, jedan crta, jedan ovo, jedan ono, a ovi naši galame, što sve ne viču! Za mene su kulturni, pošteni ljudi! Znalo se reda! A i Tito je bio dobar da ti kažem! Davao kredit, dobra zarada! Redovita zarada! Hrane bilo! Tito je dobar bio, nema šta! Bili dobri oba, i on i Hitler! Davali i jedan i drugi! Jedina je greška Hitleru bila što nije onu atomsku bombu na vrijeme napravio! :mellow:My link

Link to comment

Đelić u silikonskoj dolini:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=24&nav_id=441089

tokom posete Silikonskoj dolini
Prvobitni naziv vesti je bio "B92 - Vesti - Đelić posetio Silikonsku dolinu"što se može videti na google-u, ali su skontali da su se zeznuli pa su promenili naziv. U tekstu je ipak ostalo.Isto je uradio i Blic:Đelić u Silicijumskoj doliniOvi nisu ispravili:Studio B - Đelić u silikonskoj doliniPrvobitni krivac je Fonet, ali i novinari u svim ostalim medijima koji ni ne pročitaju vest pre nego što je objave.
Link to comment
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/191150/Panasonik-gradi-fabriku-u-SvilajncuBilo bi odlicno da se navedeno ostvari, ali mi izgleda prirodno da se na takve izjave pre objavljivanja kontaktira neko iz Panasonika.
Po svoj prilici nije patka već proverena stvar (od izvora bliskih Reumu, a ne opštini Svilajnac).Samo jedan quote iz pomenute vesti:
"Panasonik" u Svilajnac dolazi na pareporuku nemačke fabrike "Reum" koja u tom gradu podiže fabriku plastičnih delova za automobile i sa kojom je potpisala predugovor o otvaranju pogona za proizvodnju LED dioda.
Ovom prilikom udaram jedan na genijalan typo :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...