Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

link
“Otac je bio izuzetan čovek i mi smo ga obožavale, toliko da smo svakodnevno dolazile na njegov grob, po svakakvom kijametu. Onda je majka dobila neko nasledstvo i odlučila da podigne kapelu, da bi nas zaštitila od nevremena”, priča Radmila. Sestrama se isprva nije dopala majčina odluka, jer su bile pomalo site preterivanja u sakralnim običajima, nakon očeve sahrane od 800 ljudi i parastosa na koji su astali dopremljeni kamionom.
Edited by Kelt
Link to comment
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/191150/Panasonik-gradi-fabriku-u-Svilajncu
Japanska kopmanija "Panasonik" izgradiće do 1. maja 2012. godine u Svilajncu fabriku halogenih rasvetnih tela, u koju će investirati 15 miliona evra, najavila je na današnjoj konerenciji za štampu predsednica te opštine Gorica Dimčić-Tasić.
Bilo bi odlicno da se navedeno ostvari, ali mi izgleda prirodno da se na takve izjave pre objavljivanja kontaktira neko iz Panasonika.
Link to comment

Ja pre nekog vremena citao da je neka domaca manufaktura obnovila proizvodnju tesla sijalica sas sve licencom. Nisam ih video u prodaji (citaj maxiju) ali se nadam da cu ponovo imati prilike da ih kupujem :)

Link to comment
Milioner se ugušio komadom mesa u svom hoteluDiter Bok, jedan od najbogatijih Nemaca, umro je u Hamburgu kada se ugušio komadom mesa u luksuznom hotelu čiji je suvlasnik.Bok je bivši advokat koji je zaradio veliki novac u poslu sa nekretninama.Njegovo bogatstvo procenjuje se na 600 miliona evra.
Link to comment

procitajte naslov pa onda procitajte tekst :isuse:http://www.pressonline.rs/sr/vesti/sport/story/119306/SKANDALOZNO+-+Ana+uvredila+Srbiju!.html

Link to comment
procitajte naslov pa onda procitajte tekst :isuse:http://www.pressonline.rs/sr/vesti/sport/story/119306/SKANDALOZNO+-+Ana+uvredila+Srbiju!.html
Devojka rekla istinu.. Bas je ( novine press) za tog smajlija koji si postavio.
Link to comment
Hrvatska dobila prve diplomirane čobaneFoNet | 29. 05. 2010. - 23:02h | Foto: Alo-Ilustracija | Komentara: 21 Lika je prva u Hrvatskoj dobila diplomirane ovčare koji su završili prvi seminar ove vrste, a koji je organizovala lokalna samouprava u saradnji sa Programom za razvoj Ujedinjenih nacija (UNDP).
Obavezni predavanja ovog semestra: Psihologija ovce 21. veka, Triangulacija stada sa elementima nepredviđenih faktora, Rat vune i poliestera, Moj K9, Osnove igranja klisa, GPS tehnologija praćenja stada.....hahah urnebesno.
Link to comment

posto sam vec bio odusevljen tim delom uzeh da procitam i komentare na sajtu na izrazito kretenski tekst. komentari pocese sa nekoliko krstano kovjenickih bravura koje sam i ocekivao i pretpostavljao da ce u tom tonu i duhu ici jako i do samog kraja strane. ali... ovoliku kolicinu shvatanja, odobravanja i odbrane ovog rada na sajtu tipa 'press novine' gde se pise bez registracije zaista nisam ocekivao. ako je ovoliki deo citalaca i komentatora presovog sajta ovako reagovao to mi malo vraca veru u ljude na ovim prostorima. izgleda da ipak ludih ima manje nego sto nam se cini.

Link to comment

POMELA MUŠKARCA Žena metlom pretukla supruga jer ju je pitao što ima za večeruKaštelanin Jozo S. od metle je zadobio otvorenu ranu i ogrebotinu iznad lijevog oka, ali je liječničku pomoć odbio. Protiv žene je podignuta prekršajna prijava KAŠTELA - Bizaran slučaj obiteljskog nasilja policiji je prijavio Kaštelanin Jozo S.(67). U četvrtak navečer napala ga je njegova bivša supruga Ana S. (61) s kojom živi posljednje dvije godine premda se razveo pred pet godina.Nakon što je došao kući upitao je Anu je li spremila što za večeru, no na to je Ana pobijesnila, zgrabila štap od metle te ga mlatila njime po glavi i po rukama.Nesretni Jozo od metle je zadobio otvorenu ranu i ogrebotinu iznad lijevog oka, ali je liječničku pomoć odbio. Njegovoj supruzi Ani, koju policija nije pronašla u obiteljskoj kući u Kaštel Starom slijedi prekršajna.

Link to comment
posto sam vec bio odusevljen tim delom uzeh da procitam i komentare na sajtu na izrazito kretenski tekst. komentari pocese sa nekoliko krstano kovjenickih bravura koje sam i ocekivao i pretpostavljao da ce u tom tonu i duhu ici jako i do samog kraja strane. ali... ovoliku kolicinu shvatanja, odobravanja i odbrane ovog rada na sajtu tipa 'press novine' gde se pise bez registracije zaista nisam ocekivao. ako je ovoliki deo citalaca i komentatora presovog sajta ovako reagovao to mi malo vraca veru u ljude na ovim prostorima. izgleda da ipak ludih ima manje nego sto nam se cini.
Tog studenta treba uhapsiti. Sramota. Uvredio je svakog hriscanskog vernika na zemlji
:D
Link to comment

uf, pa ima i mnogo gorih od tog citiranog ali ima i zacudjujuce veliki broj komentara koji se protive tome ili cak slazu sa delom. kada kazem veliki broj mislim da je velik za sajt pressa i slicna stecista slobodne misli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...