Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Naslov jeste senzacionalisticki (jbg ipak je kurir) Ali je tacan. Ne vidim nista za facepalm u tome.
"I pored informacije da nam je u Urgentnom centru potvrđeno da je kod njih primljen osuđeni za ubistvo male Katarine, upravnik zatvora Zvonko Grulović tvrdi da Jevtović nije napuštao krug zatvora.- Ne znam za to! Evo, pre sat vremena mu je brat došao u posetu. Video sam ga, živ je i zdrav - kratko nam je rekao Grulović."Sta je ovde tacno? Kao i obicno u Kuriru naslov nema veze sa tekstom, a vecina tekstova je izmisljena, kao verovatno i ovaj i stavljen na naslovnu stranu sa slovima od 20 cm. Sta vise, imaju praksu dvostrukih naslova, senacionalisticki na naslovnoj i potpuno drugaciji na strani sa doticnim tekstom. Nevidjeno djubre šoder-novinarstva.
Link to comment

U cemu je fora?Poster Invictusa:invictus.jpgSlika objavljena u danasnjoj Politici:Poster-filma-NEPOBEDIVI-FR.jpg"Морган Фримен као Нелсон Мандела и Мет Дејмон као рагби играч Франсоа Пиенар у филму „Непобедиви Клинта Иствуда"

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sećanja na Martićevo "Periklovo" doba:http://www.snv.hr/tjednik-novosti/530/martic-strast-za-zemljom/p.s. samo se pisac malo zaneo, pa prevideo da u vreme Z4 termin laptop nije bio još ni u spermatozoidu,ali mu je zgodno zazvučala paralela topovi-laptopovi.

Link to comment

Ekskluzivno: neznatno skracena kolumna jednog poznatog novinara, tekst izlazi sutra."Alo, bre...Alo, bre...Alo, bre...Alo, bre...Aman zaman...lelemuda...Što, bre?!...Alo, bre...Alo, bre...Alo, bre...Alo, bre...Pa, zašto pobogu svi ćutite?"

Link to comment

Сад си ме подсетио на данашњи зен магазина "Ало".

Zoran Živković - GubitnikBivši premijer za sedam godina od skromnog službenika izrastao u vinara milionera
Link to comment
  • 3 weeks later...

Јесте да је из 2005, али ипак су то "Вечерње новости".

VELj­KO Mil­ko­vić se iz svo­je ma­le im­pro­vi­zo­va­ne la­bo­ra­to­ri­je oti­snuo vi­so­ko: ame­rič­ka fon­da­ci­ja Vi­ki­me­di­ja uvr­sti­la ga je u svo­ju in­ter­net en­ci­klo­pe­di­ju sve­ta "Vi­ki­pe­di­ju", na stra­ni­cu po­sve­će­nu srp­skim na­uč­ni­ci­ma. Na za­jed­nič­ku li­stu sa ime­ni­ma 32 na­uč­ni­ka iz Sr­bi­je, od­no­sno, me­đu naj­ve­će na­uč­ni­ke. Ova fon­da­ci­ja je Mil­ko­vi­ća pri­dru­ži­la ve­li­ka­ni­ma kao što su Ni­ko­la Te­sla, Mi­haj­lo Pu­pin, Mi­le­va Ma­rić...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...