Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

najranije sto se moze izvaditi je za 48 sati ako imas ikakvu vezu u ljermontovoj ili bilo kom mupu. samo napises zbog puta u bla bla i veza to preda kome treba i eto dozvole za 2 dana.

Link to comment

izvinjavam se što ne radim reply na odg post, ali postoji nekoliko solucija, možda sam već i pisao o tome...1) registruješ ranije i stigneš na podigneš saobr na vreme2) registruješ na pravno lice auto i napišeš molbu da zbog potreba firme ideš u inostranstvo i dobiješ dozvolu za 48h3) radiš produženje na stare table po specijalnom zahtevu gde taksativno navodiš razloge i dobiješ odmah produženje na stare tablesvaka od ovih situacija RADI

Link to comment

Predao sam iste veceri 16. u Starom Gradu i rekli su mi da dodjem za 10 dana da podignem saobracajnu. Pitam ja gospodju na salteru da li je to zaista 10 dana jer treba da putujem 30. i ona mi je odgovorila "Gospodine, ako vam ja kazem da je za 10 to vam ne govorim sale radi". Reko ok. Imam i neku vezu pa cu da je cimnem ako treba.Kakva su vasa iskustva? Jesu li kasnile ili ne?

Edited by Eraserhead
Link to comment

Da te ne lozim, ali nije nemoguce da stigne i ranije <_< Meni bila za nedelju dana, sticajem okolnosti dosao po vozacku pa reko' aj da vidim da l nije stigla i saobracajna kad ono jes' :)

Link to comment
Kakva su vasa iskustva? Jesu li kasnile ili ne?
Moje iskustvo (kraj septembra): tehnički obavio u četvrtak popodne, ostavio sve agenciji, rekli su da će odneti u petak u policiju, i zvali me u drugi ponedeljak (10 dana kasnije) da dođem po saobraćajnu. Rekli mi da je bila gotova u subotu, ali da samo centralna poslovnica agencije radi subotom, pa su me zato zvali u ponedeljak.
Link to comment

Definitivno nemam ulja za servo, proverio i ja a i jedan drug koji se bolje razume. Ili bar ima nesto najminimalnije, svakako nije dobro. Isao sam u prodavnicu auto-delova da pitam koje ide za moju Astru i preporucili mi neko ATF, litra kosta 275 dinara. Najskuplje je 700 ali su mi rekli da moze i ovo, a to skuplje ide kao u ova novija kola.Jel valja cemu to ATF ili da uzmem neko drugo? I jel to treba samo da dospem ili mora da se radi kao kod promene motornog ulja, totalno praznjenje pa sipanje od nule?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...