Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Probaj stvarno sa tom molbom, ortaku je uspelo, mada su kola bila registrovana na firmu i slozio je pricu zivot ili smrt varijanta i odradili mu na brzinu. U svako slucaju ako sutra odes u MUP i predas dokumenta, bice ti gotovo do puta, regularnim putem, nemoj cekati 28.

Link to comment
Ne, i ne postoji. Možda da napišeš molbu, kao za pasoš što izdaju po ubrzanom postupku?
Па имаш форе до 28. децембра, ја сада возим са тим папирима а рекли су ми да по дозволу дођем за недељу дана.
Probaj stvarno sa tom molbom, ortaku je uspelo, mada su kola bila registrovana na firmu i slozio je pricu zivot ili smrt varijanta i odradili mu na brzinu. U svako slucaju ako sutra odes u MUP i predas dokumenta, bice ti gotovo do puta, regularnim putem, nemoj cekati 28.
Hvala na informacijama i predlozima. Idem sutra da vidim kome treba da popusim da dobijem to sto pre.
Link to comment
Па имаш форе до 28. децембра, ја сада возим са тим папирима а рекли су ми да по дозволу дођем за недељу дана.
Meni su to rekli u septembru, a ja još vozim sa papirom... Ko će čekati u redu da podigne parče plastike...
Link to comment
Imaj u vidu da je u toku štrajk policije tako da ne možeš ništa uraditi. Ja npr. ne mogu da podignem saobraćajnu od ponedeljka.
ali(pošto sam čuo da si iz rume) možeš npr meni da kažeš kako najlakše da sa venca dođem do rumske ž stanice :D
Link to comment
E registracija mi istice 28.12. a 30.12. bi trebalo kolima da izlazim iz zemlje. Cuo sam da se nove saobracajne ne dobijaju odmah nego nekakva potvrda sa kojom se moze voziti dok se ne dobije saobracajna. Da li se moze sa tom potvrdom izvesti autoiz zemlje ili da li postoji neko drugo resenje za taj problem?
ja sam imao slicnu situaciju letos. ne znam sta te sprecava da odmah odes i registrujes auto ? ne moras cekati poslednji dan, imas fore max. 30 dana pre isteka da obnovis registraciju.
Link to comment
ja sam imao slicnu situaciju letos. ne znam sta te sprecava da odmah odes i registrujes auto ? ne moras cekati poslednji dan, imas fore max. 30 dana pre isteka da obnovis registraciju.
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...