Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

najvise mrzim kad mi ljudi, objasnjavajuci koliko im auto trosi, napomenu - ma na otvorenom to 6-7 litara. sta me briga koliko trosi na otvorenom ?! skoro svi mi (koji nismo profesionalni vozaci) 95% vremena godisnje vozimo automobile po gradu. ako ne i vise. covek je lepo rekao koliko mu trosi u gradu, sto je i realno za prosidove (dvojica kolega ga imaju i identicno im trose). a i realno, tih 6 i kusur za hondu 1.8 na 140 mi isto malko smrducka.

Link to comment
najvise mrzim kad mi ljudi, objasnjavajuci koliko im auto trosi, napomenu - ma na otvorenom to 6-7 litara. sta me briga koliko trosi na otvorenom ?!
+10 (litara :D)nisam pandurski presretac da mi glavna stavka bude potrosnja na autoputu.
Link to comment

dobro ljudi kakvo je ovo jednoumlje. neki i izađemo na avtoput malo češće od jednom nedeljno, pa je to bitna stavka... itekako pravim razliku između 6,0L na otvorenom koliko pravi bivša laguna 1.9dci i moje nove jeftine dronfulje Snežane koja pravi 7,5L do 8L ako ide preko 160...

Link to comment
najvise mrzim kad mi ljudi, objasnjavajuci koliko im auto trosi, napomenu - ma na otvorenom to 6-7 litara. sta me briga koliko trosi na otvorenom ?! skoro svi mi (koji nismo profesionalni vozaci) 95% vremena godisnje vozimo automobile po gradu. ako ne i vise. covek je lepo rekao koliko mu trosi u gradu, sto je i realno za prosidove (dvojica kolega ga imaju i identicno im trose). a i realno, tih 6 i kusur za hondu 1.8 na 140 mi isto malko smrducka.
toliko jebga, pretpostavljam da je na 140 blize 7 nego 6nije to ni bitno, nego htedoh naglasiti da je za 1.6 100 i kusur konja 9L na autoputu prevelika potrosnja (ako vozis do 140)i 12l u gradu je takodje previseaj moguce da sam ja previse subjektivan posto ove kia (ceed pro-ceed) i hyundai (i20,i30) modele ne bih vozio ni da mi poklone
Link to comment

Gume mi se za par nedelja izduvaju za 0.2 - 0.3 atmosfere, jel mi se cini ili je to mnogo? Inace, duvam prednje na 2.1 a zadnje na 1.9, tako mi receno a ima i nacrtano nesto na poklopcu od rezervoara (s tim sto tamo pise prednje na 2.2 ali ja malo smanjio).

Link to comment
Gume mi se za par nedelja izduvaju za 0.2 - 0.3 atmosfere, jel mi se cini ili je to mnogo? Inace, duvam prednje na 2.1 a zadnje na 1.9, tako mi receno a ima i nacrtano nesto na poklopcu od rezervoara (s tim sto tamo pise prednje na 2.2 ali ja malo smanjio).
idi samo prelepi ih i sve ok.
Link to comment

Glup sam i neupucen. Sta ovo znaci, jebote?

Pa da, šta zna proizvođač... :D Zli, duvaj kako je propisano, a ako se voziš do kompresora, nekih 0.2 bara više.
idi samo prelepi ih i sve ok.
Sto se tice kazne, ja u Beogradu dobio bas tu od 1800 dindzi pre mozda pola godine ili cak jace, i za sad nista, osim sto mi mi je stiglo neko pretece pismo od njihovog advokata ili koga vec. Mada moram proveriti da keva mozda nije platila to sranje, ume ona tako da napravi neki biser... mellow.gif Edited by Zli Gli
Link to comment
Sto se tice kazne, ja u Beogradu dobio bas tu od 1800 dindzi pre mozda pola godine ili cak jace, i za sad nista, osim sto mi mi je stiglo neko pretece pismo od njihovog advokata ili koga vec.
Da, da, počeo da mi piše...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...