Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja kad se spuštam sa gazele na sajam, stajem pre žute, makar iza bio konvoj s BoTom lično.
Misliš - naročito ako je iza konvoj sa Botom lično? :D
Link to comment

bitno je da su na inicijativu gradjana utvrdili da je tu sve regularno i da nema govora o produzenju trake za ukljucenje, odnosno skracenja pocetka zute trake. neki lik sa saobracajnog faxa, onaj smarac okanovic iz komiteta za bezbednost saobracaja (uvoz i preprodaja magle) i nacelnik saobracajne policije za bgd, rebic cini mi se, su bili jednoglasni. pizda im materina.

Link to comment
Pre skoro tri nedelje vozio sam dobru polovinu Brankovog mosta u zutoj traci i jos mi nista nije stiglo. Koliko im obicno treba da posalju, zna li kogod?
Mom prijatelju je u roku od nedelju dana stigla "čestitka" zato što je u smeru Austrougarsка -> Turska na Brankovom mostu ušao u žutu traku samo na kratko sa dva desna točka.
Link to comment

oko 700 din, odradjeno. jedna zanimljivost, tj pre debilnost. u svim gradovima je ugovor o kupoprodaji (tj potpise na njemu) dovoljno overiti u opstini i sup to uredno prihvata, a u smederevu traze iskljucivo overu u sudu. hohstapleraj klasican.

Link to comment
Mom prijatelju je u roku od nedelju dana stigla "čestitka" zato što je u smeru Austrougarsка -> Turska na Brankovom mostu ušao u žutu traku samo na kratko sa dva desna točka.
Pre 2 dana sam u spicastom periodu, isti smer, prisustvovao sceni gde policajac stoji na pocetku zute trake i usmerava ljude da slobodno skrenu u zutu da bi rasteretili 2 regularne trake jer je guzva bila nestvarna... pri cemu nije bilo udesa niti bilo cega nepredvidjenog. I posle kada tim sprovedenim u zuto stigne slicica i pisamce sta onda? Nisam redovan na Branku u tom periodu pa da znam da li to cesto rade, do sad pak tu praksu nisam video... :unsure: Sa druge strane respekt sto su u suprotnom smeru zutu traku prekrecili u belo od kraja mosta do TC Usce, kakav flow, pogotovu sto vecina i dalje nije sigurna da l sme u tu traku pa je vise manje prilicno prazna vecinu vremena :wicked:
Link to comment
Pre 2 dana sam u spicastom periodu, isti smer, prisustvovao sceni gde policajac stoji na pocetku zute trake i usmerava ljude da slobodno skrenu u zutu da bi rasteretili 2 regularne trake jer je guzva bila nestvarna... pri cemu nije bilo udesa niti bilo cega nepredvidjenog. I posle kada tim sprovedenim u zuto stigne slicica i pisamce sta onda? Nisam redovan na Branku u tom periodu pa da znam da li to cesto rade, do sad pak tu praksu nisam video... :unsure: Sa druge strane respekt sto su u suprotnom smeru zutu traku prekrecili u belo od kraja mosta do TC Usce, kakav flow, pogotovu sto vecina i dalje nije sigurna da l sme u tu traku pa je vise manje prilicno prazna vecinu vremena :wicked:
Nedavno je na TV-u baš bilo priče o tome, šta se dešava kad saobraćajac upućuje vozače da postupe suprotno pravilima na mestima gde postoje kamere. Nije samo žuta traka u pitanju, često puštaju da se prođe kroz crveno da bi rasteretili određenu raskrsnicu. Neko u plavoj uniformi sa malo većim činom (numem da čitam policijske činove) je rekao da oni u takvim situacijama prvo isključe kamere (ili taj sistem koji beleži prekršaje) i tek onda daju naređenje saobraćajcu da reguliše saobraćaj. Izričito je potvrdio čovek da u takvim situacijama niko neće dobiti čestitku i da vozači ne treba da brinu.Mada... Ništa ja njima ne verujem :ilija čvorović:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Cisto kao informacija za one koji razmisljaju o KIA. Sad ce dve godine kako imam KIA Pro'ceed. 1.6, 109ks. Presao sam sa njim 26000. Bio jednom do Firence, jednom do Milana, gomilu puta do Zagreba i jednom obisao jadransku obalu. Sasvim je OK za duza putovanja. Prostran je i nima mesta u gepeku. Nikakvih problema sa njim nisam imao. Otkazivao mi je levi far par puta sto je zapravo jedina stvar koja me iole brine. Takodje malo su se senzori za parkiranje i bluetooth sjebali ali to nameravam sada gada budem radio generalni da im kazem da srede.Na otvorenom putu sam ga spustio ispod 9l dok u gradskoj voznji ide i do preko 12 sto je malo vise ali jebi ga. Auto u voznji lezi sjajno. Vrlo je startan i svi koji su ga probali su bili odusevljeni. Na autoputu vas prosto vuce da mu dodajete gas. Ono sto je mana jeste losa preglednost na koji se naviknete ali i to sto je za putnike malo neudoban. Mada smo nas cetvoro isli njime do Forence i petoro nas se zguralo do Zagreba.U svakom slucaju sto se mene tice sve pohvale za auto i preporuka za one koji razmisljaju da ga kupe. Ako vas nesto nimteresuje pitajte.

Link to comment

Kad ujutru upalim auto, volan mi bude nekako tvrd tj. malo zapinje kad ga cimam levo desno. Jel moguce da to jebe zbog hladnoce? Drzimo auto napolju, nemamo garazu. Posle par minuta voznje sve bude ok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...