Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pre skoro tri nedelje vozio sam dobru polovinu Brankovog mosta u zutoj traci i jos mi nista nije stiglo. Koliko im obicno treba da posalju, zna li kogod?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Pre skoro tri nedelje vozio sam dobru polovinu Brankovog mosta u zutoj traci i jos mi nista nije stiglo. Koliko im obicno treba da posalju, zna li kogod?
Polovinu ka Ušću? Nažalost tu snimaju
Link to comment

Ako si vozio iz Srema u Šumadiju moguće je da ti nikad ništa neće ni stići, jerbo se kamere za obe strane nalaze na šumadijskoj strani mosta, otprilike iznad pruge, a pošto je sremska strana niža od šumadijske ne postoji fizička mogućnost da te kamera uhvati dok ne stigneš skoro do sredine mosta ako ideš ka Šumadiji (trebalo bi da važi i obrnuto, ne hvata te kad prevališ otprilike polovinu mosta, ako ideš u Srem). Inače tvrde da su vrlo ažurni.

Link to comment
Kamere funkcionišu, ali nisam siguran da postoji kamera koja snima takve prekršaje... Koliko je meni poznato snimaju prolazak žutom trakom, prolazak kroz crveno i brzinu, kako koja... Gde si snimljen?edit: lokacije i namene kamera:Žuta traka Brankov most – s obe strane Bulevar despota Stefana – Jovana Avakumovića Bulevar vojvode Mišića – ulaz u sajam Crveno svetlo Tošin bunar – Zagrebački put Bulevar Nikole Tesle – Trešnjin cvet Bulevar Mihajla Pupina – Ušće Trg Nikole Pašića (Dečanska) – Vlajkovićeva Ustanička – Specijalni sud Brzina Bulevar Nikole Tesle – Ušće Omladinskih brigada – Jurija Gagarina Jurija Gagarina – Žrtava antifašističke borbe Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – na raskrsnici s ulicom Topčiderski venac Bulevar Mihajla Pupina – Španskih boraca (Palata Srbija)
jesu li namene ovih kamera ovako iskljucive? ja uvek kocim kod specijalnog suda da spustim ispod 50isuse.gif
Link to comment
... našao sam i druge spiskove kamera po webu, npr. ovaj, pa mi se sve čini da tu tebi nešto fali. Sjeb je bio u centru, Makedonska.Pošto nije bilo ni svetlo ni kamera ni brzina, a bila je pride i gužva i neki tip je blokirao traku za skretanje zbog cripple fighta sa pešacima, plus ja nisam bio prvi koji je iskulirao pravila, no samo
-_-, nadam se da neće ništa stići. Ako pak nešto stigne, odgovoriću drage volje Milogledu na pitanje.
Link to comment
Polovinu ka Ušću? Nažalost tu snimaju
Ako si vozio iz Srema u Šumadiju moguće je da ti nikad ništa neće ni stići, jerbo se kamere za obe strane nalaze na šumadijskoj strani mosta, otprilike iznad pruge, a pošto je sremska strana niža od šumadijske ne postoji fizička mogućnost da te kamera uhvati dok ne stigneš skoro do sredine mosta ako ideš ka Šumadiji (trebalo bi da važi i obrnuto, ne hvata te kad prevališ otprilike polovinu mosta, ako ideš u Srem). Inače tvrde da su vrlo ažurni.
Isao sam iz Srednje Evope ka Turskoj, a vozio sam u zutoj od ukljucenja sa Starog Sajmista negde do polovine mosta. Fala vi.
Link to comment
... našao sam i druge spiskove kamera po webu, npr. ovaj, pa mi se sve čini da tu tebi nešto fali.
Na ovom tvom linku su ljudi evidentirali svaku kameru koju su videli, realno ih ima manje. Moguće da ih je više nego na mom linku i manje nego kod tebe. Nisu sve kamere po gradu namenjene kontroli i kažnjavanju, veliki broj njih služi isključivo za nadzor ljudi i saobraćaja i praćenje saobraćajnih gužvi (npr. kamera na Slaviji, kamera kod Arene koja se proslavila onomad, kamere na Gazeli će biti, bar tvrde, samo za praćenje saobraćaja, na Karađorđevom trgu samo kutija plaši pošten svet...)
Link to comment

Ma, razumem ja da je Burek® daleko od pouzdanog izvora, tu navodnu kameru u Makedonskoj nikad nisam primetio, a prolazim tuda puno baš.... neki zaključak je da najverovatnije bzvz brinem, hvala. :)

Link to comment
Pre skoro tri nedelje vozio sam dobru polovinu Brankovog mosta u zutoj traci i jos mi nista nije stiglo. Koliko im obicno treba da posalju, zna li kogod?
Poznaniku stigle slike/kazna predprošle nedelje (sredina oktobra) a snimljen je kod Sajma kada se vraćao sa Beer fest-a (zadnja nedelja avgusta)znači, nekih mesec ipo dana...
Link to comment

te cestitke sa sajma najvise kasne, jerbo ih ima ubedljivo najvise (ono skretanje desno gde imas 2 metra da ne udjes u zutu traku vec da se prestrojis u levu). kolega je dobio jednu pre 2 nedelje, a napravio je prekrsaj™ sredinom avgusta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...