Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Jao, majstori za fijata i lampice s kontrole table ... želim ti puno sreće.
CPu ipak..iako su ji svi rekli da je bobina problem kod ovih sa 16v...ipak CPu..sad dvije opcije..ili reparacija ovog ili kupovina novog..veselo... Edited by beeva
Link to comment
pozna fiat puntu mi se desava da se motor ugusi pri paljenju ( ne prima gas i slabo rad) i upali se ona check engine lampica iznad lampice za abs....sto je zanimljivo to se desava uglavnom kad je nizbrdo parkiran. Kad krenem da ga vozim nakon 4, 5 min radi sasvim normalno. E sad, bio sam kod elektronicara, uglavnom mi je nesto smrsio da ga nista nisam shvatio i cekao je samo da me skine sa k. Kaze je bobina otisla ali da ta njena elektronika ne moze da se popravi te sam skontao da ce CPu da crkne kad tad i da tad dodjem:D ima neko neka iskustva, posto do sada nisam imao nikakvih kvarova..u pitanju je 2000g., 16v..
Dođi u Novi Sad. Nema nizbrdo parkiranja.
Link to comment
CPu ipak..iako su ji svi rekli da je bobina problem kod ovih sa 16v...ipak CPu..sad dvije opcije..ili reparacija ovog ili kupovina novog..veselo...
Ipak daj na dijagnozu kod još nekoga, ako si u BG, mogu da preporučim samo Gorana sa Altine.
Link to comment
Ipak daj na dijagnozu kod još nekoga, ako si u BG, mogu da preporučim samo Gorana sa Altine.
prilicno sam daleko od Bg a sad sam nasao poznanika nekog koji ce mi opet uraditi dijagnostiku pa da vidi o cemu se radi..uzece i tu maticnu plocu da pregleda pa cemo vidjeti sta i kako...u sustini mijenjao sam bobinu zbog koje ne rade ilindri kvar je ostao..tako da je vjer izlaz iz cpu ka bobini sto zahtjeva reparaciju izgleda.. Edited by beeva
Link to comment

Je l' funkcionišu one kamere po gradu?Napravio sam namerno skretanje kuda & kako nije smelo, a evo sad vidim da tamo ima kamera, pa da znam da li će me obradovati kazna...

Link to comment
Je l' funkcionišu one kamere po gradu?Napravio sam namerno skretanje kuda & kako nije smelo, a evo sad vidim da tamo ima kamera, pa da znam da li će me obradovati kazna...
Kamere funkcionišu, ali nisam siguran da postoji kamera koja snima takve prekršaje... Koliko je meni poznato snimaju prolazak žutom trakom, prolazak kroz crveno i brzinu, kako koja... Gde si snimljen?edit: lokacije i namene kamera:Žuta traka Brankov most – s obe strane Bulevar despota Stefana – Jovana Avakumovića Bulevar vojvode Mišića – ulaz u sajam Crveno svetlo Tošin bunar – Zagrebački put Bulevar Nikole Tesle – Trešnjin cvet Bulevar Mihajla Pupina – Ušće Trg Nikole Pašića (Dečanska) – Vlajkovićeva Ustanička – Specijalni sud Brzina Bulevar Nikole Tesle – Ušće Omladinskih brigada – Jurija Gagarina Jurija Gagarina – Žrtava antifašističke borbe Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – na raskrsnici s ulicom Topčiderski venac Bulevar Mihajla Pupina – Španskih boraca (Palata Srbija) Edited by fanjo
Link to comment
Trg Nikole Pašića (Dečanska) – Vlajkovićeva
ugh :blush: ... koji tacno semafor snima ova kamera ? iskreno se nadam da je onaj na raskrnici kod tunela, a ne pesacki kod fontane
Link to comment
ugh :blush: ... koji tacno semafor snima ova kamera ? iskreno se nadam da je onaj na raskrnici kod tunela, a ne pesacki kod fontane
Pešački, kod parkinga i autobuske stanice. Izvini.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...