Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

колико дуго се обично чека да стигне позив за рандеву са судијом, од додатних информација пребивалиште нс, а уватише ме негде код руме или између руме и шапца, нисам ни сигуран...
изгледа стигло, или ове камере по граду стварно раде... пише само када треба да дођем (13. 10.) и где, па даље има "ради саслушавања-испитивања у својству окривљеног, а због прекршаја за који се терети, из члана _____________" ... остала непопуњена линија. на крају пише "Прилог: -захтев за покретање прекршајног поступка" али никаквог прилога, само тај један листић. тако да још нисам сигуран за шта ме гоне :(
Link to comment
Kad motam volan levo/desno pojavi se neki zvuk nalik pari kad šušti iz pegle (ne znam kako bih drugacije opisao), dakle zvuk se javlja posle okretanja, kao da isprati motanje volana jos nekih 2 sekunde npr. Nema nikakvih drugih zvukova, lupkanja i slicno, niti sam primetio bilo kakav problem u voznji, samo taj zvuk i to kad sam parkiran ili lagano manevrisem, kapiram da je tu i inace ali ga ne cujem od motora... :unsure:Ulja za servo ima u fulu rekao bih.
Hitno proveri servo - može da rikne i kad ima ulja (moj slučaj)
Link to comment

I meni se i dalje cuje skripanje kad motam u levo ali i dalje nemam pojma sta je, a sve i da imam - odakle mi pare da to resim... dry.gifInace, od 15. maja prosle godine mi nije stiglo nista za onih naduvanih 0.7 pa se u meni probudila nada da bi moglo da istekne dve godine i da se nekako izvucem (a kazna je 6 do 20 hiljada i oduzimanje dozvole na 3 do 6 meseci). Cenim da sam sad izbaksuzirao ali jebati ga, nada poslednja umire...

Edited by Zli Gli
Link to comment
изгледа стигло, или ове камере по граду стварно раде... пише само када треба да дођем (13. 10.) и где, па даље има "ради саслушавања-испитивања у својству окривљеног, а због прекршаја за који се терети, из члана _____________" ... остала непопуњена линија. на крају пише "Прилог: -захтев за покретање прекршајног поступка" али никаквог прилога, само тај један листић. тако да још нисам сигуран за шта ме гоне :(
U sunce ti jebem, znaci zeman dos'o. Javljaj ishod. Planiras li uopste da se pojavljujes? :unsure:
Link to comment

још ћу видети шта ћу, треба ускоро да идем за кину, тако да куцкам мејл шефу да убрза поступак, како из оправданих разлога не бих могао да се појавим :D

Link to comment
Hitno proveri servo - može da rikne i kad ima ulja (moj slučaj)
Je l ima neki servis da je specijalizaovan za te servo pumpe da se preporuci ili ce se snaci i prosecan automehanicar? :unsure:
Link to comment

jesi proveravao da li ima baloncica™ vazduha u ulju za servo ? obicno je to razlog te buke. ako ima onda probaj da zamenis ulje (ne bih ti preporucio da ovo sam radis) pa vidi kako ce se ponasati posle. ako ti se ubrzo posle zamene pojavi vazdih opet onda ti pumpa lagano riknjava i moraces da je servisiras/menjas.

Link to comment

Cuo sam za foru da se odvrne poklopac i volan namota pun levi pa desni da istera vazduh ( :unsure: ), ali to je long shot, mada probacu. Zamenicu i to ulje ovih dana u svakom slucaju. Hvala za savete.

Link to comment
изгледа стигло, или ове камере по граду стварно раде... пише само када треба да дођем (13. 10.) и где, па даље има "ради саслушавања-испитивања у својству окривљеног, а због прекршаја за који се терети, из члана _____________" ... остала непопуњена линија. на крају пише "Прилог: -захтев за покретање прекршајног поступка" али никаквог прилога, само тај један листић. тако да још нисам сигуран за шта ме гоне :(
Trebali bi da ti dostave to sve, imas pravo da trazis da bi mogao da pripremis odbranu. ;)
Link to comment
I meni se i dalje cuje skripanje kad motam u levo ali i dalje nemam pojma sta je, a sve i da imam - odakle mi pare da to resim... dry.gifInace, od 15. maja prosle godine mi nije stiglo nista za onih naduvanih 0.7 pa se u meni probudila nada da bi moglo da istekne dve godine i da se nekako izvucem (a kazna je 6 do 20 hiljada i oduzimanje dozvole na 3 do 6 meseci). Cenim da sam sad izbaksuzirao ali jebati ga, nada poslednja umire...
I ja se nadam da se zagubilo u tvom slucaju, ali je nazalost verovatnije da je do kasnjenja doslo zbog letnjih odmora.
Link to comment

A ono kad ti poštar ostavi obaveštenje da imaš da preuzmeš pismo na pošti, tj. poziv kod sudije za prekršaje i ti ne odeš da ga preuzmeš/primiš, šta onda biva?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...