Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Da prijavim da sam danas odradio sa agencijom registraciju. Tehnički, agenciji 1500 dinara, ostavio sam im tablice, ličnu kartu i saobraćajnu, nikakva dodatna punomoć nije bila potrebna. Tablice stižu sutra ili u ponedeljak, a saobraćajna se čeka 7-10 dana. (Hvala, Renne!)

Link to comment
Da prijavim da sam danas odradio sa agencijom registraciju. Tehnički, agenciji 1500 dinara, ostavio sam im tablice, ličnu kartu i saobraćajnu, nikakva dodatna punomoć nije bila potrebna. Tablice stižu sutra ili u ponedeljak, a saobraćajna se čeka 7-10 dana. (Hvala, Renne!)
jel to tehnicki bez prisustva kola odradjen?:P Edited by beeva
Link to comment
jel to tehnicki bez prisustva kola odradjen?
:) Da sam napisao tehnički (agenciji 1500 dinara) bilo bi bez kola :P Čak su mi proveravali i prvu pomoć (komentar: ma meni je svejedno, neću ja da te vraćam sa tehničkog zbog toga, nego da te panduri ne cimaju, da vidimo da li zadovoljava propis...)
Link to comment
Ako je BG u pitanju ja pre par meseci overavao u opstini Zvezdara (kod Vuka), oni su retki koji rade i popodne, do 7 ili 8, nisam siguran. Ali guzva je fixna...
Bivši 4. Opštinski sud na Novom Beogradu (sad se valjda zove Prvi osnovni sud ili tako nekako, bul. Mihajla Pupina između Goce Delčeva i Džona Kenedija) radi overe svaki dan do 19 h, a subotom valjda do 14 h. Radnim danom (malo kasnije popodne) skroz opušteno, više slobodnih šaltera nego ljudi koji overavaju.
Link to comment
hvalaa porez se placa u opstini na kojoj je prodavac ili u upravi prihoda, molim za malo detalja
Porez se plaća u Poreskoj upravi one opštine na čijoj teritoriji ima prebivalište obveznik plaćanja poreza. Dakle, ako stoji u ugovoru da porez plaća kupac, onda u Poreskoj upravi u opštini gde ima prebivalište kupac. Ako ne stoji ništa u ugovoru, obveznik je prodavac, i plaća u Poreskoj upravi tamo gde ima prebivalište.
Link to comment

Kad motam volan levo/desno pojavi se neki zvuk nalik pari kad šušti iz pegle (ne znam kako bih drugacije opisao), dakle zvuk se javlja posle okretanja, kao da isprati motanje volana jos nekih 2 sekunde npr. Nema nikakvih drugih zvukova, lupkanja i slicno, niti sam primetio bilo kakav problem u voznji, samo taj zvuk i to kad sam parkiran ili lagano manevrisem, kapiram da je tu i inace ali ga ne cujem od motora... :unsure:Ulja za servo ima u fulu rekao bih.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...