Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Je l traze Bugari na grani posedovanje medjunarodne vozacke dozvole? Ili ne daj boze panduri uopsteno?
Da je neka druga zemlja, pa i da ideš bez međunarodne dozvole. Po Bugarskoj imaš gomilu saobraćajaca, a ne bi trebalo da im daješ povod da te drndaju.
Link to comment

Ne stigoh uopste da se organizujem za AMSS za tu medjunarodnu, još plus slikanje, pa zapalio na blef - niko ni pomenuo nije medjunarodnu na granici. Eto info ako neko krene u Bulgariju. Dakle treba samo saobraćajna i zeleni karton (mada mi nisu izričito tražili ni karton, ja dao uz saobraćajnu).

Link to comment
Ne stigoh uopste da se organizujem za AMSS za tu medjunarodnu, još plus slikanje, pa zapalio na blef - niko ni pomenuo nije medjunarodnu na granici. Eto info ako neko krene u Bulgariju. Dakle treba samo saobraćajna i zeleni karton (mada mi nisu izričito tražili ni karton, ja dao uz saobraćajnu).
Meni su na ulasku iz Madjarske u Hrvatsku trazili srpsku dozvolu, a na pomen medjunarodne su bili u fazonu ne treba.
Link to comment

mene je amss odgovorio od puta u bugarsku zbog toga sto ce mi na granici SIGURNO TRAZITI NA UVID medjunarodnu i zelene kartone (posto mi je registracija isticala u periodu kad sam planirao da budem u BG, a vec sam registrovao auto, 2 komada, jedan za staro, drugi za novo osiguranje). Naravno da mi na pamet nije palo da pucam pare na 2 zelena kartona i medjunoradnu <_<

Link to comment

Zanimljivo i u povratku su mi sa pasosem trazili saobracajnu, ali iskljucivo saobracajnu, zeleni karton nisu ni pomenuli (a nisu ni kada sam ulazio, ja dao sa saobracajnom svojevoljno)... naravno ni M od medjunarodne. AMSS su lazovcine samo takve.

Link to comment

Moje iskustvo sa cestim putovanjima u Hrvatsku jeste da ih uglavnom interesuje zeleni karton i saobracajna a desavalo mi se ni to da ne traze. Ono zuti karton i medjunarodna placam i vozam okolo jer sam lud.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...