Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Šta si dobio uz kola od papira? Vidi u kasetu da nije zavučen radio pass, to je veličine vizitke sa kodom, mada u bazi treba da postoji po autu a ne po serijskom broju radija

Link to comment

Dobio sam nekoliko knjizica ali nigde koda, jedna od njih je upravo manual za cd player medjutim sa 4 prazne kockice gde je trebao da stoji kod, a pored pecat dilera koji je kapiram prodao kola. Broj sasije je za eventualno vadjenje koda iz baze, ali ovi sto dekodiraju preko programa to rade iskljucivo preko serijskog broja uredjaja koji pocinje na M i ima 6 cifara. Kad dodjem do njega resen problem (nadam se)... Ali nista do ponedeljka jbg.

Link to comment

Sta moze da se desi ako 90% vremena vozimo auto ili crvenoj zoni ili kad cak onaj pokazatelj goriva trepce? Ja ne sipam jer sam tako u finansijskoj nemogucnosti, a keva jer je boli uvo. Doliva se samo kad dodje do zadnje kapi a vec je 3-4 puta ostala i bez goriva jer ne prati uopste kad pocne da trepce... isuse.gif Jel moze da strada neki deo, ona neka pumpa ili sta vec?

Link to comment

moze eventualno da se zaprlja filter goriva pre nego sto mu je vreme ... bas da strada pumpa, tesko. sem ako ne sipas kerozin ili d2. novija goriva su dosta cistija u odnosu na pre 10ak godina, tako da slobodno teraj na rezervi. kao da to svi ne radimo :)

Link to comment
moze eventualno da se zaprlja filter goriva pre nego sto mu je vreme ... bas da strada pumpa, tesko. sem ako ne sipas kerozin ili d2. novija goriva su dosta cistija u odnosu na pre 10ak godina, tako da slobodno teraj na rezervi. kao da to svi ne radimo :)
ako je pumpa potapajuca itekako moze da strada.....
Link to comment
pa to sam i mislio, al polazim od najcrnjeg, a to je da mi naplate taj 'gubitak' bez obzira sto mi nece uruciti duplikat.
Za stare nema veze, ali ako nove izgubis onda spremi 6.000.
Čeka me registracija u narednih mesec dana... Ako je neko u skorije vreme odradio registraciju u Beogradu, koliko se čeka, da li su i dalje velike gužve, koliko se čeka saobraćajna (znam da je u početku bilo i do dve-tri nedelje), i tako to... I hint za SUP u kojem je najmanja gužva bi mi značio :blush:
Sad opet mogu agencije sve da ti odrade, das hiljadarku i ne mislis. Ja sam tako uradio pre mesec dana. ;)
Link to comment

jel vozio neko novu Hondu Civic 1.4i Comfort? zena mi se opasno primila da je uzme. meni je fina ali nista posebno. ima li neko iskustva, cini mi se prilicno nepregledna?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...