Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Skidao kleme, resetovao mi se Fordov fabricki CD plejer, a kod, pogadjate, nemam. Pitanje, da ne bacam pare u Grandu za kod, gde u BG odraditi alternativnu varijantu - dekodiranje?

Link to comment
Skidao kleme, resetovao mi se Fordov fabricki CD plejer, a kod, pogadjate, nemam. Pitanje, da ne bacam pare u Grandu za kod, gde u BG odraditi alternativnu varijantu - dekodiranje?
Čekaj, stani, u Fordovom dileršipu će da ti naplate to što će ti dati pin za fabrički CD plejer za tvoj auto? A jel si ga kod njih kupio? :o
Link to comment
Zvao Grand, jedina opcija je ponovno kodiranje posto ko fol ne mogu izuci kod iz globalne baze, cena 3700 :isuse:
da, ne mogu :fantom: koji jadnici <_<edit : sad bi trebalo da se napravis lud i kontaktiras ford global putem maila i kazes im da njihovi generalni zastupnici tvrde kako 'ne mogu' da ti vrate kod i zele da ti otmu pare. ko ih jebe Edited by 8-walker
Link to comment
edit : sad bi trebalo da se napravis lud i kontaktiras ford global putem maila i kazes im da njihovi generalni zastupnici tvrde kako 'ne mogu' da ti vrate kod i zele da ti otmu pare. ko ih jebe
+1
Link to comment

To cu da uradim, sta me kosta :fantom: Elem, nasao na engleskom Ford forumu, imaju neki likovi programcic za dekodiranje i free of charge daju kod, ali sad je problem sto ne mogu da izvadim plejer napolje i procitam njegov serijski broj koji treba za dekodiranje, nemam prave alatke za vadjenje :isuse: Agonija se nastavlja, ali pobeda je na vidiku cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...