Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jel isao neko skoro za/iz CG ? treba da palim u cetvrtak pa sam u adoumici da li da idem kroz moracu ili preko zabljaka. da li postoje ona zatvaranja puta u jednom pravcu po trocasovnim smenama ?

Link to comment
novi(posle mene drugi) vlasnik mog starog auta me je zvao da odjavimo auto sa mog imena i prijavimo ga na njegovo..sto meni naravno odgovara jer ne zelim da imam problema i nemam pojma koja budala ce da vozi auto..kakva je procedura i jel ima nekih caka u tome da obratim pažnju? :unsure:
Gledaj da datum u ugovoru bude stvarni, tj. onaj kad ste stvarno obavili transakciju, a ne sadasnji datum. Ovo zbog eventualnog prekrsaja koji je snimljen nekom od sad brojnih kamera, a napravljen u medjuvremenu.
Link to comment

Kad prodajem auto - sa kupcem pravim kupoprodajni ugovor i obavezno ga overavam u sudu/opstini (?). Da li je to sve sto treba da uradim i da vise nemam nikakvu odgovornost prema automobilu? Takodje registracija mu istice u Novembru pa me zanima da li kupac mora odmah izvrsiti promenu vlasnistva ili moze kad bude registrovao. I treba li napraviti ovlascenje za upravljanje ili i za registrovanje?

Link to comment
Kad prodajem auto - sa kupcem pravim kupoprodajni ugovor i obavezno ga overavam u sudu/opstini (?). Da li je to sve sto treba da uradim i da vise nemam nikakvu odgovornost prema automobilu? Takodje registracija mu istice u Novembru pa me zanima da li kupac mora odmah izvrsiti promenu vlasnistva ili moze kad bude registrovao. I treba li napraviti ovlascenje za upravljanje ili i za registrovanje?
Overi ugovor, i traži da kupac prenese auto na svoje ime odmah. Tako auto odmah nema veze više sa tobom, a i ne moraš da daješ nikakvo ovlašćenje do novembra, itd.
Link to comment
Pouzdan servis za turbinu u BG?
za koji auto? užičani su jedino merilo, ne jebu silu. imaju svoju radnju u žarkovu. predaš turbinu, pošalju za UE, servisiraju i vrate
Link to comment
za koji auto? užičani su jedino merilo, ne jebu silu. imaju svoju radnju u žarkovu. predaš turbinu, pošalju za UE, servisiraju i vrate
Mondeo mk3, 2.0 tdci. Za Uzicane sam i ja cuo, pozitivno naravno (po forumima doduse, ne znam nikoga sa direktnom iskustvom). Ali kapiram da zna jos po neko u BG da malo pogleda turbinu. U principu je ona ispravna, bar se tako ponasa i vuce lepo ali dobija neki pisteci zvuk na vecim obrtajima pa mislim da je bolje da je neko pogleda pre nego kasnije. Hvala na odgovorima...za kupopriodajni takodje :thumbsup: Edited by ducca
Link to comment

Servis za centralno zakljucavanje/elektricne prozore za golf-a IIIkuu Beogradu!

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Mondeo mk3, 2.0 tdci. Za Uzicane sam i ja cuo, pozitivno naravno (po forumima doduse, ne znam nikoga sa direktnom iskustvom). Ali kapiram da zna jos po neko u BG da malo pogleda turbinu. U principu je ona ispravna, bar se tako ponasa i vuce lepo ali dobija neki pisteci zvuk na vecim obrtajima pa mislim da je bolje da je neko pogleda pre nego kasnije. Hvala na odgovorima...za kupopriodajni takodje :thumbsup:
Idi na dijagnostiku da vide da li turbina isporucuje zahtevani pritisak. Ukoliko je sve OK, nemoj nista da diras.Pisteci zvuk moze da znaci da je turbina pred riknjavanjem, ali mozda je samo ispala iz centra, sto je bio slucaj kod mene. Ja sam svoju poslao uhttp://www.zeravicabosch.co.rs/Ispali su fer jer me je lik posle ispitivanja obavestio da nije potreban remont, vec ciscenje i centriranje. To sam platio 80 evra. Mogao je da je remontuje, da mi uzme 250, ali nije...E sad...svaki remont je macka u dzaku. Koliko sa se ja raspitivao, iskustva sa servisima u Uzicu, Novom Milosevu, NBG...su potpuno kontradiktorna. Cak mi je i moj majstor rekao da ne moze da mi ne preporuci nijedan jer je imao razlicita iskustva.Moja je pravila problem jer je oslabio pritisak, tj, auto je poceo lagano da gubi snagu. Pistala je po malo. Posle tretmana kod Zeravice ponovo ide sjajno, a do kada ce, pojma nemam. Presao sam jedno 5.000.Placamo cenu zelje da vozimo turbodizel... Edited by The Ghost
Link to comment
....
Hvala ti, bas cu kontaktirati ove sto si rekao. Kapiram i ja da nije (jos uvek) nista strasno i da treba neka vrsta podesavanja pa cemo videti kako cu proci.
Link to comment

Imam (tj moji imaju) Audi 80 mislim da je 1990. E sad ja bih malo da sredim neke spoljne stvari tipa zadnji levi migavac i stop svetlo. Radkapne,da promenim presvlake i jos neke sitnice da ga malo ulickam ako odlucimo da ga prodamo.Jel ima neki sajt gde mogu naci te delove jeftinije ili da se juri po otpadima?

Link to comment

Vise manje svaka marka automobila u Srbiji ima neki fan sajt ili klub, koji funkcionise po principu foruma. Tu se nalaze informacije o radnjama i otpadima iz prve ruke sa sve review-om. Vidi malo po googlu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...