Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kako se otarasiti mirisa novog auta sem voznje sa otvorenim prozorima? Sva mi odeca smrdi na taj miris(smrad). Trazim po netu ali mi samo izlaze rezultati za neka sredstva koja sluze da ti auto zamirise kao novo. Sta je tacno dubinsko pranje i da li bi to pomoglo?

Link to comment

Pozajmi mi auto na pet dana i garantujem ti da posle toga vise nece mirisati kao nov. Ono sto ne mogu da garantujem je kako ce mirisati, ali ako mozes da zamislis neku mesavinu rostilja, senfa, kecapa, nutele, zaboravljenog voca u kolima i kokica to ce otprilike biti to.

Link to comment

Mogu da zamislim. Felicia mi tako mirise, ali ne bi i30 da zakenjavam namerno. Vremenom ce i ona da zamirise tako, minus kokice plus smoki i chips.Ozbiljno pitam, ako neko zna neku foru nek podeli. Do sad sam vozio samo polovna i nisam se susretao sa ovim problemom.

Edited by deeps
Link to comment
Mogu da zamislim. Felicia mi tako mirise, ali ne bi i30 da zakenjavam namerno. Vremenom ce i ona da zamirise tako, minus kokice plus smoki i chips.Ozbiljno pitam, ako neko zna neku foru nek podeli. Do sad sam vozio samo polovna i nisam se susretao sa ovim problemom.
Znam da se u frižideru u kome se desi situacija sa mirisima ostavi otvorena tegla sa mlevenom kafom preko noći, ili dan-dva, i to pokupi i nekako neutrališe te mirise... Da li je efikasno i za auto nemam pojma....
Link to comment
Kako se otarasiti mirisa novog auta sem voznje sa otvorenim prozorima? Sva mi odeca smrdi na taj miris(smrad). Trazim po netu ali mi samo izlaze rezultati za neka sredstva koja sluze da ti auto zamirise kao novo. Sta je tacno dubinsko pranje i da li bi to pomoglo?
'si razmisljao da vozis obnazen(*) ;)Pravilo obnazenosti mozes da uvedes i saputnicama npr. ako povezes neku koleginicu sa posla i sl.Odecu mozes da slozis u neku najlon kesu (zbog mirisa) i kada stignes na odrediste brzo se obuces. Em nema neprijatnog mirisa, em nisi izguzvan ;)Pozdrav,X500PS: Obrisi mokrom krpom (u vodu stavi malo sirceta). Ili, ostavi mokar soc (talog od kafe) u kolima preko noci.
Link to comment

Updavo sam se vration iz prodavnice, i video sam nesto sto mozda moze da ti pomogne - FEBREZENa TV reklami radi cuda, u stvarnosti ... probaj.Pozdrav,X500

Link to comment

Ja to nisam nikada koristio, tako da nemam direktnog iskustva da li "radi" ili ne.U Nemackoj ga ima, a ima ga i u Kazakhstanu. Trebalo bi da ga ima i u Srbiji.Pozdrav,X500

Link to comment
Hvala, ispitaću. Da li si ti imao iskustva sa ovim?
Ma jok, googlao sam samo "how to get rid of the new car smell" i to je izašlo.... a ono, kad služi seljoberima za cipele, valjda će da sredi i jedna obična kola. :)
Link to comment

Ne razumete. Njemu ne smeta neki loš miris nečega pa da osveži, već miris ničega, novog, dakle treba ga zagaditi. Vozaj četiri pušača dva dana u kombinaciji sa kesom srebrenjaka™ da potpari malo, i zamoli nekog da ti ustupi kera na vožnju nakon kupanja u čistom Dunavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...