Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1. pitanje: da li neko ima iskustva sa onim teleshop (ili neki vec shop) markerom koji reklamiraju za razne ogrebotine - neki kao univerzalni marker koji "unistava" ove pojave?
Nisam gledao reklamu ali me matori ubeđivao da je puštaju unazad, tj. prvo ga markeriše a onda ga ogrebe.
Link to comment
Nisam gledao reklamu ali me matori ubeđivao da je puštaju unazad, tj. prvo ga markeriše a onda ga ogrebe.
I meni tako izgleda na reklami. Čitao sam neke utiske o tom markeru, kažu ljudi da zamaže manje i pliće ogrebotine, ali da se nakon dva-tri pranja sve ispere i vrati se u prvobitno stanje...
Link to comment

hmmm, dobro, za marker cu razmisliti, ali prijavu cu da napakujem u svakom slucaju. kod mog prijatelja u kraju se komsiluk pre nekoliko godina bio ozbiljno organizovao jer su imali grdne probleme sa "grebanjem" auta; otkrise da su krivci nekolike sredovecne gospodje iz kraja (50-60 godina), apsolutno nepoznat razlog (mozda opsesija zvukom lima pod kljucem ili drugim ostrim predmetom). i dalje nemam objasnjenje, al cak i da ga imam... o'sho svet u k...

Link to comment

Just being curious: zna li neko šta se dešava kad npr. naša saobraćajna policija zaustavi stranca koji ne govori srpski, i nema stranog jezika koji govore i stranac i saobraćajac... Kakva je zvanična procedura? Moraju da zovu službenog prevodioca, objašnjavaju pantomimom, crtaju...?

Link to comment

saobracajac pokaze novcanicu od 20€, stranac je pronadje u svom novcaniku i case closedkakvi prevodioci kakvi bakraci

Link to comment
saobracajac pokaze novcanicu od 20€, stranac je pronadje u svom novcaniku i case closedkakvi prevodioci kakvi bakraci
To znam, zato sam i pitao kakva je zvanična procedura :D
Link to comment

Danas sam bio u jednoj prodavnici auto-delova i pitao za pletenicu, kosta od 1000-1500din (s tim sto treba da izmerim duzinu). Posle drug zvao nekog majstora i ovaj rece da trazi 500din za ugradnju. Znaci, ukupno ce izaci 1500-2000 a kod Jacimovica trazili 3900. Kakvi likovi, a ja jos hteo tamo da mi odrade :isuse:

Link to comment

da li ce pismo sa cetiri fotografije stici i ako sam prekoracio brzinu za npr. 1 km/h?Jel ogranicenje u gradu 50 ili 40 km/h?

Link to comment

ako nije drugacije naglaseno, 50km/h. trebalo bi da je ostalo jos neuklonjenih znaka 60km/h, pa za deonice gde su oni, navodno gledaju kroz prste.

Link to comment

uh ... help. imam problem. putujem vanka 15. jula i ostajem do kraja avgusta. registracija mi istice 11. avgusta. zakonski mogu da registrujem najranije mesec dana pre isteka, dakle 11. jula. sve je to lepo, samo je problem sto se na novu saobracajnu ceka 10 dana, a ja imam 3-4 dana max do polaska.jel zna neko neku foru kako bi mogao da dobijem saobracajnu po ubrzanom postupku ? u obzir dolazi i mito 100 gr kafe, ako neko zna nekog™ u ljermontovoj ili gde vec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...