Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Stiglo mi neko pretece pismo od advokata beogradskog Parking servisa, gde me upozoravaju da platim ovih 1870 dindzi ili cu najebati, blablabla. Inace, platio sam dva sata regularno a kod treceg produzavanja zakasnio valjda 7 minuta ili tako nesto. Sve se desilo 2. aprila.Sta ce se desiti ako ne platim?
advokatska kancelarija Andjelkovic (ili Atanackovic) ako se ne varam, salje ta pisma po sistemu ako prodje prodje,a prolazi vrlo cesto. Meni su vise puta slali pismo, naravno svaki put sam ih iskulirao.Na tebi je da odlucis
Link to comment
advokatska kancelarija Andjelkovic (ili Atanackovic) ako se ne varam, salje ta pisma po sistemu ako prodje prodje,a prolazi vrlo cesto. Meni su vise puta slali pismo, naravno svaki put sam ih iskulirao.Na tebi je da odlucis
Kao i RTS opomene, ako prođe, prođe.
Link to comment
ocete reci da sam ja kao redovni platisa ispao glup sto sam platio par puta kazne?jel najebo neko nekad zbog parkiranja?
Platio i ja u Mitrovici tri komada, ali po hiljadu dindzi. Ovo je em bilo u Beogradu, em skoro duplo vise.
Link to comment
ocete reci da sam ja kao redovni platisa ispao glup sto sam platio par puta kazne?jel najebo neko nekad zbog parkiranja?
i ja placam parking sms-omdva puta su mi zakacili onu kaznu u kesici, posle sam iskulirao prvu opomenu od parking servisa, a potom i drugu od advokata. Posledica za sada nije bilo, u medjuvremenu sam registrovao kola vise puta i produzavao vozacku
Link to comment

jel zna neko dobrog, a jeftinog :D, majstora koji moze da napravi novu navojnicu (procisti) za sraf u glavcini ? juce mi je pukla guma i jedan sraf skroz oblajznuo kao i sam navoj. ima onaj alu roki na autokomandi al lik trazi soma i po za jednu navojnicu ... da mu jebem mater. a da ... a drugi sraf mi je pukao i ostao u glavcini ... takodje mi treba neko ko ce i to da izvadi ... koga god sam pitao niko nece da se bakce sa tim ...

Link to comment
Mislim da mi je neko ovde prosli put rekao da ima 4-5 takvih neplacenih kazni i da jos nije najebao, i da se iz unutrasnjosti moze najebati samo ako je auto uzet na lizing. Ne bi bio problem da sam se bahatio, nego mi ide na kurac sto je u pitanju bilo jebenih 7 minuta i sto je peder to nakacio naknadno (isteklo u 13:23 a mi prosli pored auta u 13:30, kad smo isli prema kladionici, i nije bilo nicega). A i zao mi 1870 dinara, bas sam sad u banani.
Na tom pretecem pismu ti pise racun i ostalo za uplatnicu. E, lepo to sve popunis, ali cifru upises onu koja je za 2 sata i to uplatis i kopiju im posaljes. Kad to imas na sudu mogu da se slikaju.
Link to comment

e da ga jebem, rekoše mi u servisu da mi treba novi katalizator za Peugeota 308, 1.6 benzinac. jel znate neki servis/dilera koji ima dobre cene za tako nešto ?

Link to comment

Pa kad pre? On ne može da bude stariji od 4 godine, zar ne?Novi katalizatori, zbog retkih metala koji idu u njih koštaju baš puno, ali stvarno puno. Pretpostavljam da ti je istekla garancija? Postoje univerzalni zamenski koji su dosta jeftiniji, ali pošto ti je motor >euro3 on sigurno ima i drugu lambda sondu posle katalizatora, te bi mogao da imaš problema sa MIL lampicom..... ne znam, ne razumem se toliko u nove Francuze.Probaj da pitaš za pomoć na ovom forumu.

Link to comment

neki destruktivni sugradjani mi iz potpuno nepoznatog razloga i nicim izazvano graviraju vozilo ostrim predmetom (kljucem npr.), jutros je osvanulo nekoliko dugih i par kruznih "oziljaka" na desnoj strani kola, a bogme i na haubi. uopste nisu neprimetni, sta vise, bas se vidi i baaaas je izazvalo veliki bes i nevericu. ne vozim skupa kola, punto je u pitanju, nije cak ni nov pa da kazes da je ljubomora?? komsiluka, ne parkiram ga bahato, ama lepo nemam objasnjenje. ovo mi se desilo i sa prethodnim autom (isto punto) i isto shok i neverica. 1. pitanje: da li neko ima iskustva sa onim teleshop (ili neki vec shop) markerom koji reklamiraju za razne ogrebotine - neki kao univerzalni marker koji "unistava" ove pojave?2. pitanje (retoricko, al ajde): da li je mozda neko nekad pisao prijavu panduraciji na ovu temu? ako jeste zanima me sta je pisao, kome predao, sta se desilo - pretpostavljam nista, al ko velim da pitam? svakako planiram da podnesem prijavu, kapiram da ne moze da skodi, pretpostavljam da ne moze ni da resi problem (osim da mesecima spavam u kolima pa da uhvatim budale i primenim ekstremne mere), ali definitivno smatram da se treba zaliti i reagovati sto vise, uvek, stalno i kad god se javi prilika tj. postoji razlog za to.

Link to comment
Pa kad pre? On ne može da bude stariji od 4 godine, zar ne?Novi katalizatori, zbog retkih metala koji idu u njih koštaju baš puno, ali stvarno puno. Pretpostavljam da ti je istekla garancija? Postoje univerzalni zamenski koji su dosta jeftiniji, ali pošto ti je motor >euro3 on sigurno ima i drugu lambda sondu posle katalizatora, te bi mogao da imaš problema sa MIL lampicom..... ne znam, ne razumem se toliko u nove Francuze.Probaj da pitaš za pomoć na ovom forumu.
3 godine star, zajebava već 6 meseci. menjana mu je lambda sonda. Za sada su mi rekli da bi ceh bio 600€. ima da skviknem.hvala na linku :thumbsup:
Link to comment
...smatram da se treba zaliti i reagovati sto vise, uvek, stalno i kad god se javi prilika tj. postoji razlog za to.
Ja bih radije voleo da sam uhvatio na delu ovog sto mi je polupao soferku i bocno staklo palicom, a i onog sto je pre godinu i po isarao celu stranu isto kao i tebi. To je bas mnogo jadno i mislim da se za izivljavanje nad takvim smradovima ne treba robijati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...