Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ma i mislio sam da to resimo nego jedan dobar drug kaze da to moze samo da se skine i da radi skroz normalno (navodno on tera svog Golfa trojku vec dve godine bez te pletenice). Covek drzi praonicu i provozao je i promenio dosta kola pa sam zato pomislio da zna nesto.Kad poplacam sve ove kazne i kad skupimo para, resicemo valjda.

Edited by Zli Gli
Link to comment

gli, najbolje da uzmeš crevo, zabiješ u auspuh i sprovedeš u kabinu... tako ne zagađuješ vazduh i dobiješ eko titulu, čuo sam da je jako popularno u evropi biti ekološki podoban

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba da obnovim pretplatnutm parking kartu posto mi istice ovih dana, a u julu mi sledi preregistracija i nove table, pa ne znam sad da li da obnovim parking na samo 3 meseca, pa onda opet sa novom tablicom, ili punih 12 meseci pa oni to mogu automatski da prevezu na nov registraciju?! Jel radio neko nesto slicno?

Link to comment

Treba da obnovim pretplatnutm parking kartu posto mi istice ovih dana, a u julu mi sledi preregistracija i nove table, pa ne znam sad da li da obnovim parking na samo 3 meseca, pa onda opet sa novom tablicom, ili punih 12 meseci pa oni to mogu automatski da prevezu na nov registraciju?! Jel radio neko nesto slicno?

Link to comment

Сад сам баш узео да израчунам, и вероватноћа да добијете таблицу без шђћжч је добрих 70%.Омиљене комбинације спажене ових дана: ĆY, GĆ, ĐĐ (ака "у овој машини има коња").

Link to comment
Сад сам баш узео да израчунам, и вероватноћа да добијете таблицу без шђћжч је добрих 70%.Омиљене комбинације спажене ових дана: ĆY, GĆ, ĐĐ (ака "у овој машини има коња").
Aha, samo malo sutra... Od 10-ak mojih kolega koji su menjali tablice, samo jedna nema te specijalne, srpske, karaktere... Moja:)Nemoguće da su svi baš te sreće... A troje ih je dobilo FĐ...:blink:Navodno, dele namerno prvo te, da bi sledeće godine rekli da moraju da se menjaju, pa da opet uzmu neke novce...Po drugoj verijanti, ako daš 500-1000 din, onda dobiješ normalnu...Ja sam vadio početkom januara, tad se mafijaško-profiterska udruga "Saobraćajna policija", još nije konsolidovala, pa sam dobro prošao... :)
Link to comment
Сад сам баш узео да израчунам, и вероватноћа да добијете таблицу без шђћжч је добрих 70%.Омиљене комбинације спажене ових дана: ĆY, GĆ, ĐĐ (ака "у овој машини има коња").
ako u nepoželjne dodaš i xyw verovatnoća se srozava na jedva malo ispod 54%
Link to comment
ako u nepoželjne dodaš i xyw verovatnoća se srozava na jedva malo ispod 54%
Уз та три је, истом мером, непожељно и Q.
Link to comment
Zasto su nepozeljni w,z,y i x? Mislim imaju ih svi mobilni i kompjuterski sistemi.
Па као не постоје у српском... шгјз, нисам коментарисао пожељност, само сам пријавио вероватноћу, ако неког занима.Данас, испред нас, мечка са FĆ :). Велик тај нови фића, нисам га ни познао...
Link to comment

Posto uskoro treba i sam da izvucem lucky combination vec se tesim da ce nasa domaca slova na tablici potencijalno u inostranstvu biti neprepoznata kao takva,, u slucaju kakvih kazni za speeding ili parkiranje, te da ce odlaziti na pogresnu adresu zapute li se ikada ovamo :wicked: Kucanje parkinga ovde je vec druga prica :isuse: Sta bi na kraju, jesu podrzana šđčć u parking servisu ili se kucaju sa dodatnim brojem iza?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...