Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Putni nalog treba svakako. Neposedovanje istog povlaci masivnu kaznu.
Е, стварно, јел' још увек може исти? Деведесетих (фирма имала четири југића и југо полицу, сваки је прелазио бар по 20 мегаметара годишње) су нам објаснили да бар за вожњу по локалу може један те исти налог за цео месец.
Link to comment

pitanjce, dajte preporuku ili kontakt za neku agenciju koja registruje kola i cekica u MUP-u cekajuci nove tablice umesto meneto navodno nije moglo na pocetku ali su izbusili neke seme pa sada moze. ali ne znam preko koga.

Link to comment
pitanjce, dajte preporuku ili kontakt za neku agenciju koja registruje kola i cekica u MUP-u cekajuci nove tablice umesto meneto navodno nije moglo na pocetku ali su izbusili neke seme pa sada moze. ali ne znam preko koga.
mislim da ce svaka to da ti radi, jedino sto ti treba njihovo ovlascenje koje overavas u sudu/opstini.na vracaru, u 8h nema nikoga, ali njihova banka radi od 8,30h, pa ides prekoputa u elektrodistribuciju da platis overu (ili dodjes u 8.30, ne verujem da su neki nenoramalni redovi)skoro sam radio prenos (doduse, bez tablica) i bio je neki tip ispred mene koji je samo pokupio tablice u agenciji. zvrcni ih Edited by holden kolfild
Link to comment
Ako je slicna ili malo jaca cena i za Astru, uzimam odma' ovih dana. Ovi rekli nesto tipa 3900, valjda sa ugradnjom. Mnogo je, kume.
Meni uzeli onomad 300 dindzi za ugradnju, a sad mislim da je 500. Mali i neugledan auspuh servis, ali dobro rade. :)
Link to comment
Е, стварно, јел' још увек може исти? Деведесетих (фирма имала четири југића и југо полицу, сваки је прелазио бар по 20 мегаметара годишње) су нам објаснили да бар за вожњу по локалу може један те исти налог за цео месец.
Pusti devedesete, popunjavaj za svaki dan i pisi tacna vremena. Za te naloge osim policije moza problem da ti napravi i saobracajna inspekcija. Mom prijatelju su bas oni uzeli cini mi se 30.000 za to. :(
Link to comment
Pusti devedesete, popunjavaj za svaki dan i pisi tacna vremena. Za te naloge osim policije moza problem da ti napravi i saobracajna inspekcija. Mom prijatelju su bas oni uzeli cini mi se 30.000 za to. :(
Немој ми рећи да и ви морате сваки дан да си отварате налог :isuse:. Јел уписујете и сваку вожњу?Него, јел још увек треба да има три потписа? Ми смо се углавном сналазили саватавајући најближег до себе, или крећу три екипе на терен па једни другима испотписују. А био и један чији је потпис личио на ЕКГ на две секунде после срчке, њега смо сви умели да потпишемо (па једном себе ћирилицом, па једном латиницом, и ја имам кворум :P).
Link to comment
Него, јел још увек треба да има три потписа? Ми смо се углавном сналазили саватавајући најближег до себе, или крећу три екипе на терен па једни другима испотписују. А био и један чији је потпис личио на ЕКГ на две секунде после срчке, њега смо сви умели да потпишемо (па једном себе ћирилицом, па једном латиницом, и ја имам кворум :P).
Ne mora tri, poslednjih desetak godina dovoljan je šefovski i izvođača šoferskih radova.
Link to comment
Немој ми рећи да и ви морате сваки дан да си отварате налог :isuse:. Јел уписујете и сваку вожњу?Него, јел још увек треба да има три потписа? Ми смо се углавном сналазили саватавајући најближег до себе, или крећу три екипе на терен па једни другима испотписују. А био и један чији је потпис личио на ЕКГ на две секунде после срчке, њега смо сви умели да потпишемо (па једном себе ћирилицом, па једном латиницом, и ја имам кворум :P).
Ma ne moramo mi, taj prijatelj mi radi u Gasu. Ne znam za potpise, davno sam radio s tim. Tad je trebalo samo odgovorno lice i vozač, videću to da ti tačno nađem. Trebalo bi da je regulisano Zakonom o drumskom prevozu (dakle ne ZOBS). I to je menjano pre par godina, a danas sam čuo da će uskoro opet. :isuse: Edited by nesha taxista
Link to comment

da li neko zna gde mogu da nadjem cep rezervoara za ovaki auto? bio u radnjama, na buvljaku i na otpadima nekim, niko nema, i ne mogu da verujem da je tako1997_opel_astra-pic-5699947600923480866-tmb.jpeg

Link to comment
Ma ne moramo mi, taj prijatelj mi radi u Gasu. Ne znam za potpise, davno sam radio s tim. Tad je trebalo samo odgovorno lice i vozač, videću to da ti tačno nađem. Trebalo bi da je regulisano Zakonom o drumskom prevozu (dakle ne ZOBS). I to je menjano pre par godina, a danas sam čuo da će uskoro opet. :isuse:
Нема везе, само ме мало сврбела радозналост, нема потребе да се цимаш. Већ знам више него што сам хтео :).
Link to comment
da li neko zna gde mogu da nadjem cep rezervoara za ovaki auto? bio u radnjama, na buvljaku i na otpadima nekim, niko nema, i ne mogu da verujem da je tako
5et minuta straha...
Link to comment

Koliko sada traje procedura za dobijanje novih tablica i saobracajne a koliko za novu vozacku dozvolu? Jebeno mi isticu istog dana i jedno i drugo :isuse:

Edited by ducca
Link to comment

Sta ce biti ako do daljnjeg ne uradim nista po pitanju one razjebane pletenice? Motor ce se i dalje cuti glasnije, ili moze jos nesto da se sjebe?

Link to comment
Koliko sada traje procedura za dobijanje novih tablica i saobracajne a koliko za novu vozacku dozvolu? Jebeno mi isticu istog dana i jedno i drugo :isuse:
За нову возачку... заказују долазак на сликање на три недеље унапред, добијеш ваљда некакав потврд (који нисам ни покушао да употребим, немам кола :P), а онда буде готова за две недеље. Данас је требало да је подигнем, ал' се нешто испречило па нисам отишао.
Link to comment
Sta ce biti ako do daljnjeg ne uradim nista po pitanju one razjebane pletenice? Motor ce se i dalje cuti glasnije, ili moze jos nesto da se sjebe?
Ulazice ti gasovi u kabinu, a u zavisnosti od toga gde se nalazi moguci su i drugi problemi. Ali zasto ne resis to? Ne bi trebalo biti skupo. cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...