Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

nova panda - ova aktuelna. a sad sam prvi put masovno naletao na ove cross (SUV) verzije, koliko je auto bio ispred svog vremenapandasuv.jpgermenegildo zegna, nije ceo auto nego samo sedista:)

The Delta was launched in September 1979 at the Frankfurt Motor Show, and with Ermenegildo Zegna designer cloth upholstery as standard, it soon won over the hearts of fashion conscious people looking for an affordable car.
Link to comment

neprejebivi proizvodjac malih kola je dakako Fiat. Topolino, 127, uno, punto, panda, pa cak i ovaj novi fiat 500. Retko koji ozbiljni™ proizvodjac moze da se pohvali ovakvim uspehom u jednoj klasi automobila.Na poslu sam imao iskustva s Doblom 1.9 JTD :Hail: od raznih kedija, kangua, boxera, ovaj je za koplje iznad.Onaj gazzin prijatelj prodavac automobila iz Njemacke je 100% u pravu

Link to comment

Ta, već osmu godinu "nova" Panda, jedan je od jačihtm razloga što se FIAT iščupao iz bule s početka veka. Zašto je ljudi toliko zaobilaze, s obzirom da je za pare najbolji izbor (malog gradskog s 5 vrata), nikada mi neće biti jasno.

ermenegildo zegna, nije ceo auto nego samo sedista:)
Dobro sad, možda sam panglu, ali toliko...
Link to comment
Ta, već osmu godinu "nova" Panda, jedan je od jačihtm razloga što se FIAT iščupao iz bule s početka veka. Zašto je ljudi toliko zaobilaze, s obzirom da je za pare najbolji izbor (malog gradskog s 5 vrata), nikada mi neće biti jasno.
meni "nova" panda 4puta4 ubergotivan
Link to comment
laugh.gifAnlaser bio, cijeli život moj. Ovaj drugi anagram je možda hommage Gamalu Badelu Abdelu.
Aл Насер, Ал Гасеремо, Ал Цхајмер, Ал Усрах Супермаркет (*), Ал Бертајнштајн... популарни ти Арапи ових дана.----* на шта Амери одговорише са "Опрах!"
Link to comment

ford focus ambiente 1.4 sa petoro vratakeva hoce da uzme kredit, uvali njen krs, to uplati kao depozit i kupi novi ford na kredu. cena 10.000 Emisljenja i iskustva?edit - tek sam sada procitao podnaslov. prastajte, ruki sam na ovom pdf-u.

Edited by kojot
Link to comment

uzimajte bez razmisljanja. vise nego pristojan auto, pogotovo za taj novac.to je jeftninije nego sto je pre neki mesec bila fiesta il korsa il bilo koje malo sranje.u zdravlju ga vozijo!

Link to comment

vozilo dobilo nove tablice 10. februara, uz to papirnatu potvrdu sa kojom se ne moze preko grane.majstor iz agencije rekao, saobracajna ce biti za 15. dana.predstojeceg vikenda, i svakog sledeceg u narednih mesec dana MORAM da putujem preko.agencijas promenio iskaz i sad kaze> aaa, pa nekad se ceka i dva meseca.i sad nemam pojma sta da radim. neophodan mi je auto i mora da ide u druge zemlje.postoji li ubrzani postupak, mito, korupcija, neshto. kome da se obratim? na sajtu ministarstva ni abera o tome.

Link to comment

Ako od komšije/sponzora/dobrog Samarićanina (bilo koga a nije u krvnoj vezi samnom) uzmem da vozim automobil, šta mi je potrebno od papira da bi ga vozio unutar tj van granica naše divne zemlje?Pod pretpostavkom da auto nije kraden!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

za inostranstvo, valjda ovo, a za unutar zemlje ovlascenje vlasnika (mislim da bude overeno u sudu ili opstini (?) ako je fizicko, a ako je pravno lice na memorandumu sa pecatom)ako je auto na pravno lice, onda i putni nalog, al to se retko trazi.nisam imao tu nesrecu, a neko sa foruma, cini mi se, jeste, i to upravljajuci vozilom sopstvene firme. a zaprecene kazne nisu male. za to im se treba posrati u usta.

Edited by holden kolfild
Link to comment
vozilo dobilo nove tablice 10. februara, uz to papirnatu potvrdu sa kojom se ne moze preko grane.majstor iz agencije rekao, saobracajna ce biti za 15. dana.predstojeceg vikenda, i svakog sledeceg u narednih mesec dana MORAM da putujem preko.agencijas promenio iskaz i sad kaze> aaa, pa nekad se ceka i dva meseca.i sad nemam pojma sta da radim. neophodan mi je auto i mora da ide u druge zemlje.postoji li ubrzani postupak, mito, korupcija, neshto. kome da se obratim? na sajtu ministarstva ni abera o tome.
samo ti ostaje da stiskas agenciju, baja iz murije je pre neki dan rekao da su procedure ubrzane i da svi oni koji su pre 10 ili vise dana dobili taj papir, da pohitaju u stanice, jer ce ih verovatno cekati gotove dozvole.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...