Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

mislim da pisete gluposti za ovo čćžš i ostalo kod placanja parkiranja. kako su do sada placali parkiranje u beogradu ljudi sa VŠ ili ČA tablicama?
nije problem samo u čćšžđ slovima, nego u kombinacijamapre je postojao samo 1 auto sa tablicom VŠ/VS - 123456. sada će biti nekoliko kola koja će u sistemu imati "istu" tablicu - BG 123 ĆA, BG 123 ČA, BG 123 CA....
Link to comment

pa zato i sluze one dase sto idu sa pokretnim kompjutorom i proveravaju. valjda ce biti kadri da skontaju da je BG 123 ČA uplatio, iako kod njega pise BG 123 CA.u najgorem slucaju BG 123 ĆA, koji je parkirao u istu zonu, a nije platio, proci ce bez kazne.

Link to comment

sto nece moci?po cemu je to razlicito nego da platis sa jednog telefona za 1 auto za vise ura unapred?samo ostaje da se resi pitanje produzetka parkinga, a to valjda ne bi trebalo biti zajebano, momci u plavim jaknama su pametnice.

Link to comment

koliko sam nacuo, ћ je c2, a ć c1 ... i tako daljeedit : ne znam ... tako sam nesto cuo na vestima ... uglavnom, jebo lud zbunjenog

Edited by 8-walker
Link to comment

ako jedan vlasnik uplati parking u zoni 3, ne verujem da ce bilo ko drugi moci da uplati u istom vremenskom razdoblju u bilo kojoj zoni. A sigurno ne u zoni 3. :unsure:

Link to comment

Opel, 1,4 XEP, 16v, tri i pol godine, 1 Celzijusevac+.Bijeli, podosta paroliki ispušni znači:a) sve je ganc normalnob) podvalili mi bevandu umjesto benzinac) nešto treće?

Link to comment
Opel, 1,4 XEP, 16v, tri i pol godine, 1 Celzijusevac+.Bijeli, podosta paroliki ispušni znači:a) sve je ganc normalnob) podvalili mi bevandu umjesto benzinac) nešto treće?
kombinacija izuzetno hladnog vremena i losije goriva mozda.
Link to comment
Opel, 1,4 XEP, 16v, tri i pol godine, 1 Celzijusevac+.Bijeli, podosta paroliki ispušni znači:a) sve je ganc normalnob) podvalili mi bevandu umjesto benzinac) nešto treće?
za tu temperaturu, skoro normalno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...