Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

He he nema te raskrsnice na spisku. A baš sam napravio klasični rumske tablice manevar, isekao tipa u levoj traci i propičio kroz crveno prema Domu omladine.

Link to comment
Nemojte se time igrati, osim fiksnih postoje i kamere u neobeleženim vozilima i na motociklima.
Nije da sam teo niti se falim, prvo nisam ni teo tu da se nađem, onda kad sam se našo u poslednjem momentu sam odlučio de oću pa sam se onda pogrešno prestrojio tako da je čitav niz pogrešnih stvari doveo do te krajne greške.Sad čujem da za tablice po želji treba 80k <_< a taman sam smislio odlične table...Žena u studiju objašnjava da se tablice izdaju na 7edam godina zao što je proizvođač odredio da im je to rok trajanja. Pa mamu vam jebem što u specifikaciji niste tražili neograničeno trajanje? Čak je i ovaj tunjavi Miloš što vodi jutarnji program ispreskakao - Jel to znači da će prvog dana osme godine da se raspadnu :D?
Link to comment
Nije da sam teo niti se falim, prvo nisam ni teo tu da se nađem, onda kad sam se našo u poslednjem momentu sam odlučio de oću pa sam se onda pogrešno prestrojio tako da je čitav niz pogrešnih stvari doveo do te krajne greške.Sad čujem da za tablice po želji treba 80k <_< a taman sam smislio odlične table...Žena u studiju objašnjava da se tablice izdaju na 7edam godina zao što je proizvođač odredio da im je to rok trajanja. Pa mamu vam jebem što u specifikaciji niste tražili neograničeno trajanje? Čak je i ovaj tunjavi Miloš što vodi jutarnji program ispreskakao - Jel to znači da će prvog dana osme godine da se raspadnu :D?
Gledajte kako znate da ne dobijete tablice koje sadrže ć,č,ž i š, imaćete problem pri plaćenju parkinga telefonom.
Link to comment

Sad videh na jednom drugom forumu, moguće da je samo fora, mada zvuči logično - problem je sa plaćanjem parkiranja zbog domaćih slova, savet od nadležnih je da se umesto č i ć u SMS ukuca c, umesto ž z, umesto š s, ali ono što je fora je da oni kad pišu kaznu pišu za registraciju bez domaćih slova (koja sistem, jelte, ne prepoznaje, pa ne može ni kazne da štampa sa domaćim slovima). Znači - imate registraciju BG xyz ĆŽ, ne platite parkiranje, kontrolor dođe da proveri, ustanovi da nije plaćeno za auto BG xyz CZ i piše kaznu za vozilo sa registarskim brojem BG xyz CZ. Vaš auto je BG xyz ĆŽ, znači kazna nije vaša nego onoga ko ima BG xyz CZ, i nema zakona koji može da vas primora da platite kaznu koja ne glasi na vaš registarski broj :)

Link to comment

Zadnjih mesec-dva mi se cuje nesto u volanu, neki drugovi kazu da je servo tj. da je to zbog nekog ulja ili cega vec. Znaci, nije glasno i traje kratko, prvih mozda 2-3 minuta voznje... kazu mi da to nije nista strasno ali me nervira. Jel ima neko ideju sta bi moglo biti u pitanju?

Link to comment

ma bolje sto pre, verovatno nije nista zajebato cim brujanje prestane. meni tako otkazao servo u sred grada. da nemam ovako nezne ruke, tesko bih dovezo do majstora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...