Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Meni super, mnogo manje zalama Astra nego sa letnjim... mada sam pre jedno dve nedelje mogao da se spucam u neke metalne stubice ali to vise ima veze s tim sto je dole bio bas led, kao staklo, i sto sam isao brze nego sto je trebalo. Inace se vidi razlika bas dosta.

Zli, kako si prosao sa staklom?
155 evra sa ugradnjom, u Glass servisu ovde kod nas. I to sa polovnim bocnim staklom i nekim popustom od 30-40 evra. Jako bih zgazio tog koji mi je to uradio.
Link to comment
hoce da ga driftuje po snegu :D zimskogume™ kolege, kako se snalazite po snegu ?
[ion]ma, pusti nikako... proklizava na sve strane, potpuno bespotreban trosak... mada, ja ionako vozim sporo pa mi ne treba.[/ion]wintere zakivaju. skroz dobre zimske gume...
Link to comment
[ion]ma, pusti nikako... proklizava na sve strane, potpuno bespotreban trosak... mada, ja ionako vozim sporo pa mi ne treba.[/ion]wintere zakivaju. skroz dobre zimske gume...
Ma da, sranje su zimske gume(тм). I ja sam rešio da vozim sporo, pa mi i ne trebaju. :lol:
Link to comment

Jedno pitanje - koja je normalna radna temperatura (zimi, naravno) za moju Astru 1.4 16v, benzinac? Drug me danas nesto istripovao kad je video da mi je bilo oko 85 stepeni, kaze da je to previse... a meni tako stalno kad se zagreje :unsure:I uspeo sam danas da zaboravim da stavim cep kad sam dolivao ulje pa mi je iscurilo par decilitara, sve po motoru :Hail::isuse:

Link to comment
Jedno pitanje - koja je normalna radna temperatura (zimi, naravno) za moju Astru 1.4 16v, benzinac? Drug me danas nesto istripovao kad je video da mi je bilo oko 85 stepeni, kaze da je to previse... a meni tako stalno kad se zagreje :unsure:I uspeo sam danas da zaboravim da stavim cep kad sam dolivao ulje pa mi je iscurilo par decilitara, sve po motoru :Hail::isuse:
90 je optimalna radna temperatura.
Link to comment
ma golf TDI je to, upalice - nego bih da izbegnem da mi zariba motor i slicne pojave koje vode ka generalnoj.
Desava se kod duzeg stajanja da zapeknu karike. Nije cesto. ali cisto da znas. I ulje da zamenis.
Link to comment

Prilično je hitno:potrebna pumpa visokog pritiska za Opel Zafira 2.0 dti.Kum doputovao iz Nemačke, sipao naše gorivo i ugasio se na naplatnoj rampi pre nekoliko dana. Auto od tada kod majstora, večeras ustanovljen kvar.

Edited by cika tale
Link to comment

Pa ne može momentalno nakon sipanja da rikne pumpa. Izgleda da je već bila u predinfarktnom stanju, a ista je, izgleda, boljka kod tih motora opelovih

Link to comment

Šta god da je razlog - tako je ispalo. I dalje je hitno, tako da bi bilo dobro da pronađemo neku pumpu u naredna dva dana. "15" su poslednje dve cifre na part number.

Link to comment

Kao bivši vlasnik opela mogu samo da savetujem da kupuje originalan deo. Međutim, mislim da će mu cena podići obrvu :( Doduše, veliki je izbor polovnih, pa kako se zalomi. Evo, ovaj je jedan od boljih servisa sa delovima u Srbiji, ali ne znam da li rade urgentno, preko reda, mora da se zakazuje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...