Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

stara fora je da cekicem udaris par puta po anlaseru i onda proradi. Zalepe se neke cetkice i cekicem ih prodrmas, onda sve radi k`o novo. Ne preporucuje se ponavljati proces jer posle ne pomaze servis anlasera vec mora da se stavlja "nov" tj. drugi

Link to comment
Skrecem sa teme ali moram, na brzaka - jel se kaze anlaser ili alnaser? Ovo prvo se lakse izgovara ali mi neko rece da je drugo pravilno. :unsure:
Pravilno je Anlaser, od nemačkog Anlasser.
Link to comment

kad sam vec tu da priupitam ...kad palim auto, koji je stajao celu noc i don, uglavnom 12+ sati, pali kao mina, na pola kljuca. kad vozim, pa posle nekog vremena stanem negde na kratko, vratim se i onda vergla oko sekunde pa tek onda upali. nidje veze. u cemu je fora, zasto bolje pali potpuno hladan nego potpuno zagrejan ?

Link to comment
stara fora je da cekicem udaris par puta po anlaseru i onda proradi. Zalepe se neke cetkice i cekicem ih prodrmas, onda sve radi k`o novo. Ne preporucuje se ponavljati proces jer posle ne pomaze servis anlasera vec mora da se stavlja "nov" tj. drugi
Ne mora ni čekićem da se mladi, dovoljno je da se čukne drškom od metle
Link to comment
zato sto su ova nova kola totalni qrac od naprave.
Lako je dokazati da su nova kola uglavnom bolje izrađena od prethodnih generacija. Što se tiče pitanja zašto teško pali topao motor - ja bih proverio ventile.
Link to comment
ma golf TDI je to, upalice - nego bih da izbegnem da mi zariba motor i slicne pojave koje vode ka generalnoj.
remenje pregledaj.i pakne bi trebao ali pretp da nemas gdje i kako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...