Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

uh ... srecom nadjoh u komsiluku u radnji original cep za svih 200 din :lol: ... sinoc sam trazio po netu pa sam naletao po forumima na ljude koji su placali mnogo vise pa sam se zato uplasio <_<

Link to comment

 Polupao mi neko ispred zgrade sofersajbnu i prednje staklo sa vozaceve strane. Koliko to otprilike izadje polovno a koliko novo, sa ugradnjom? U pitanju je Astra G. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
 Polupao mi neko ispred zgrade sofersajbnu i prednje staklo sa vozaceve strane. Koliko to otprilike izadje polovno a koliko novo, sa ugradnjom? U pitanju je Astra G. 
Ne slutiš ko je štetočina?
Link to comment

Moze da bude samo bivsi posto je razvedena... Ma rekli su mi u policiji da je jos jedan auto polupan iste noci tako da je verovatno nekim budalama bilo malo dosadno pa se meni zalomilo... nebitno, nemam dokaze i ne vredi mi da sumnjam ni na koga.A sad bi bilo lepo kad bi mi neko odgovorio, da znam sta da ocekujem. U ponedeljak moram krenuti da zovem po oglasima posto nema leba da cemo kupiti novo.

Link to comment

Sa ledenim danima pocelo da me zeza paljenje na Mondeu tdci, bar 3 puta mora da zakrci u prazno pre nego sto ga upalim. S obzirom da je zadnjih nedelju dana ovo postalo uobicajeno moram to resiti sto pre. Po simptomima izgleda da je anlaser u pitanju pa ako je neko imao slicnu boljku i eventualno ima da mi preporuci kakvog pouzdanog elektricara u BG bio bih zahvalan. Planirao u petak neki put pa mi je hitno da ovo sredim toko danasnjeg dana ako je ikako moguce. Moze i na pm kontakt.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...