Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Brate, teo sam da ih ližem, kako sam ušao u otadžbinu majku sa neke radio-stanice mi zaprštao Anthrax i zamenio čmarni jecaj Jasne Zlokić.
Mada, i Jasna Zlokić je malji deca prema poplavnom talasu "Ritma Šokadije", sa sve glasovanjem zajapurenih Šokica koje su dobile telefonsku svezu sa voditeljicom krugovalne postaje...
Link to comment

ljudi, ko ima kola sa EGR ventilom, neka natera majstore u servisu da to ciste najmanje jednom godisnje. zamalo sto nisam sjebo motor u poslednjih par dana zahvaljujuci stoci od majstora koju je mrzelo da pogleda.....

Edited by gazza1
Link to comment
Odradio karticom, zečeve preostale od mora letos utroših na Jafa keks i okrepljujuće napitke. Potpuno je carski to što putarina u Austriji iznosi 7,5e za sve puteve 10 dana a potez od HR granice do BG preko S. Mitrovice svega 3,5e. Imao sam rašta i platiti, na putu nije bilo kratera većih od 7,22 metara, a i Scila i Haribda su bile blagonaklone prema meni.
a vidi, uvek može i gore. U sloveniji se, koliko znam, plaća neka abnormalna cena za njihovih 22km autoputa jer možeš da kupiš samo vinjetu na 30 ili 90 dana. Nema veze što si samo u prolazu.
Link to comment

od hrvatske ne moze gore ... i da hoces. u slo imas vinjetu za 15 dana i kosta, ako se dobro secam, 12 eur. u hr da odes na more i nazad, svojim kolima, ubiju te od para. sid-zg 105 kn, zg-st 157 kn pa sve x2 ... iliti 72 eur. (i jos ovih 7 eur kod nas, ukupno 80 eur).

Link to comment
imam ja u ovom jednom kombiju. sjebo me na putu za italiju. samo upali lampicu motora i obori max brzinu na 80km/h. proklet bio
ako cistis na svakih 15-20k nema sanse da te zajebe. prosto ustanovis rutinu da svaki servis ulja ocistis i EGR i nema brige.
Link to comment
  • 2 weeks later...
to je zarazno izgleda, i kod mene krenuo da bruji kad ponekad upalim auto, do prvog okretanja.
dakle, morao da repariram pumpu na servu.majstor se kune da je bilo sipano motorno ulje u sistem serva.nek sveti vid i perun i svarog cuvaju majmuna kod kog sam ranije vozio auto ako se odlucim da ga ipak posetim.
Link to comment
dakle, morao da repariram pumpu na servu.majstor se kune da je bilo sipano motorno ulje u sistem serva.nek sveti vid i perun i svarog cuvaju majmuna kod kog sam ranije vozio auto ako se odlucim da ga ipak posetim.
Ако озбиљно услише молитву, све ми се чини да ће да га чувају... да ти не утекне.
Link to comment

ma pusti, prosle godine mi mesec dana auto stajao kod njega, i nemam dokaza, al dobrano sam uveren da mi je sjebao bosh pumpu ciju sam popravku nakon toga ihahaj platio. jos je uspeo da probije filter za naftu. idiotcina. naravno, ni za sta nemam dokaz, on prebacuje sve na majstora koji je preuzeo auto, u sta nekako ne verujem.stvarno mi frka da odem kod njega, udavio bih ga najradje.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pouka je dakle jasna - kad kupujete auto transakcija se mora obaviti odmah i nemojte se osvrtati na ubeđivanja prodavca kako mu eto baš sutra ujutro obavezno treba auto te da će vam ga on dovesti i slično. Za nekoliko sati se svašta može zameniti. <_<

Link to comment

halp ... dolivao sam ulje i zaboravio da vratim cep, koji je nepovratno izgubljen ... 1.9 tdi motor ... sta da radim ... sem sto treba da kupim novi ... jel mogu bar malo da se vozikam, tipa do najblize radnje i slicno ? i jel postoji neki univerzalni cep koji moze da se pazari ili moram bas original ?edit : kapiram da originalni nije jeftin, poludecu ako zbog glupave nepaznje koja je izazvala ovu glupost moram da puknem neke vece pare ... VW je motor ...

Edited by 8-walker
Link to comment
halp ... dolivao sam ulje i zaboravio da vratim cep, koji je nepovratno izgubljen ... 1.9 tdi motor ... sta da radim ... sem sto treba da kupim novi ... jel mogu bar malo da se vozikam, tipa do najblize radnje i slicno ? i jel postoji neki univerzalni cep koji moze da se pazari ili moram bas original ?edit : kapiram da originalni nije jeftin, poludecu ako zbog glupave nepaznje koja je izazvala ovu glupost moram da puknem neke vece pare ... VW je motor ...
Ne mozes da voziš, dok ne staviš čep. Kako si zaboga izgubio čep???Ne znam da li postoji univerzalni čep, ali bolje je original u svakom slučaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...