Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Da li ti je volan podignut skroz gore? Ako jeste, probaj da ga spustiš malo pa vidi da li se to i dalje čuje. Mislim da nije ništa ozbiljno, čini mi se da Reno, a pogotovo Megan ima taj neki bag, ne mogu sada da se setim šta je tačno u pitanju, da li su neke žice loše postavljene ili tako nešto, ali svakako probaj prvo da promeniš visinu volana.
Mislim da sam menjao duzinu...tj. povukao sam volan malo unazad i isto je bilo...sa visinom nisam siguran...pokusacu popodne :)
Link to comment
jesi siguran da bas toliko jako pisti ? obicno se cuje sam motor od serva, nekad slabije, nekad jace.
Мени се чуло на короли, док излазим са паркинга, и то само у крајњим положајима. Оно, цуркала је течност на неком цревцету, две капи дневно, коштало ме целих $4 годишње, таман да притисак није увек како треба, и није баш да је пиштало него нешто између цвркутања и завијања црева, висок и некако ситан звук. Мислио сам да то увек тако ради док маневришем - мотор ради ниско, свашта се чује - међутим никад то није радио кад је мотор топао.Заменио цревце и кајишеве и оно престаде. Немам појма шта је било (од та два, или је нешто треће), и знам да нисам једини, чуо сам и друга кола по комшилуку са истим звуком. Није се погоршавало ни поправљало само од себе, годинама исто.
Link to comment
jesi siguran da bas toliko jako pisti ? obicno se cuje sam motor od serva, nekad slabije, nekad jace.
Bas se cuje...meni zvuci kao da nesto nije podmazano pa skripi...probao sam sa podizanjem i spustanjem volana ali sve je ostalo isto...dogodi se ponekad i da se ne cuje ali uglavnom je pistanje tu...
Link to comment
Laicki receno, ublazava efekte prljavog goriva i jos kojekakve sitnice. Evo ti ovaj moj pa citaj :P
A na njemu lepo piše i odgovor na tvoje pitanje:300ml are sufficient for 30 – 50 litres ofdiesel fuel. In case of permanent use, add0.15% to 0.20% of the contents of the canDakle ako misliš samo sad to da koristiš onda vozi dok ne potrošiš svo gorivo s njim, a za stalnu upotrebu proporcija koja ti tu piše. ;) Edited by nesha taxista
Link to comment
Bas se cuje...meni zvuci kao da nesto nije podmazano pa skripi...probao sam sa podizanjem i spustanjem volana ali sve je ostalo isto...dogodi se ponekad i da se ne cuje ali uglavnom je pistanje tu...
Proveri stanje remenice kaiša za servo. Ako je malo iskrivljena onda je do toga. ;) Inače generalno izbegavajte potpun okret volana kad god možete. ;)
Link to comment

ok, znaci moram :D2 od 3 majstora su to predlozila, satro uvek procuri kad se stavi novi set na stari druklager.

Edited by ToniAdams
Link to comment
ako menjam lamelu i korpu, jel istina da moram i druklager?
eto, a lepo sam mu rekao da ne ide na off-road rally... Jel ti crkla i bombezna sa kugenmodulatorom, m? Ccc.
Link to comment
eto, a lepo sam mu rekao da ne ide na off-road rally... Jel ti crkla i bombezna sa kugenmodulatorom, m? Ccc.
Брботне се отцинцилирале, мора то на канал.
Link to comment
ok, znaci moram :D2 od 3 majstora su to predlozila, satro uvek procuri kad se stavi novi set na stari druklager.
meni su rekli da ne mora, ali da je mnogo pametnije da ti i njega zamene u kompletu.
Link to comment

Može li pumpadžija da prevari, tj. u čemu je štos?Sipao sam plin na Lukoilu za 1000 dinara i nisam prešao ni 30 km i auto se ugasio. Nema plina. Probe radi, sipao sam za manju sumu posle i ide. Znači nije iscurio. Kada je lik sipao nisam uopšte gledao šta radi, odmah sam ušao unutra da platim karticom. Kapiram da je pumpa povezan sa fiskalnom kasom. Kako je on uspeo da napravi račun a da ne uspe gas? Ne verujem da je šatro prikačio crevo a da je gas iscureo..Vratio sam se posle na pumpu, taj momak nie bio tu a ovi što su radili me naravno ubeđuju da je sve ok sa njihove strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...