Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Nemam pojma, kupljen je 2008, a godište je, kako sam napisao, 2002.Ma nema tu puno mudrosti, 99,99% je samo do akumulatora i to je to, želeo sam samo još poneko mišljenje da čujem. Hteo sam ja večeras to sve sam da završim, ali mi je nedostajao jedan odvijač, tj gedora, da mogu da izvučem akumulator :)

Edited by copkillah
Link to comment
pa nemam pojma :Dkoliki je vek trajanja u proseku?
Do prvog dana nakon isteka garancije. A posto su u Srbiji vrlo hladne zime, par sezona i to je to.Ovo što si opisao je očigledno da je zveknuo akumulator.
Link to comment

Sipao sam juce aditiv za dizel, prvi put u zivotu. Na flasici pise da je najbolje usuti kad je u rezervoaru izmedju 30 i 50 litara corbe, sto sam i uradio.Pitanje: Jel sad treba da vozim dok ne potrosim sve sto imam, ili je OK i da dolijem do vrha (kao sto obicno radim) kad stignem negde do pola rezervoara? :)

Link to comment

Mislio sam dal ce aditiv imati full efekat ako posle potrosenih npr 20 litara dolijem gorivo do kraja i razblazim postojecu smesu. Da li je bolje da sa ovom smesom koju imam sad (aditiv na 3/4 rezervoara) vozim dok se ne isprazni?

Link to comment
šta da radim sa starim akumulatorom, ima li neka služba gde to može da se odloži?neću samo da ga bacim pored kontejnera.
S obzirom na nove, već važeće propise o odlaganju elektronskog otpada, mislim da će svaki prodavac akumulatora prihvatiti da kod njega ostaviš stari.
Link to comment
Sipao sam juce aditiv za dizel, prvi put u zivotu. Na flasici pise da je najbolje usuti kad je u rezervoaru izmedju 30 i 50 litara corbe, sto sam i uradio.Pitanje: Jel sad treba da vozim dok ne potrosim sve sto imam, ili je OK i da dolijem do vrha (kao sto obicno radim) kad stignem negde do pola rezervoara? :)
cemu sluzi, tj. kake efekte ima taj aditiv?
Link to comment

Jedno tehnicko pitanje...kad okrecem volan dok idem veoma polako, npr. dok se parkiram, ili kada stojim u mestu, cuje se pistanje...nesto slicno kao kad kocnice skripe i piste...kad normalno vozim nista se ne cuje...bord kompjuter ne prijavljuje nikakvu gresku niti se volan teze okrece...samo se cuje to pistanje i to me izludjuje...ulje za servo imam, proveravao mi majstor pre par meseci kada sam bio na servisu...u pitanju je Reno Megan 2...Lako cu ja da odem do servisa...ali bih prvo da se raspitam da vidim sta je...cisto da me ne zamajavaju tamo a i ne oderu...zna li neko sta ovo moze da bude?

Link to comment

Da li ti je volan podignut skroz gore? Ako jeste, probaj da ga spustiš malo pa vidi da li se to i dalje čuje. Mislim da nije ništa ozbiljno, čini mi se da Reno, a pogotovo Megan ima taj neki bag, ne mogu sada da se setim šta je tačno u pitanju, da li su neke žice loše postavljene ili tako nešto, ali svakako probaj prvo da promeniš visinu volana.

Link to comment

I meni se isto to cuje kod parkiranja ili okretanja tockova u mestu ... ne pridaj paznju.edit>>> iskren da budem, ne cuje se kad auto miruje upaljen!

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...