Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Koja je fora s onim auto kamerama, jel se to lako skida i ponovo montira na drugi auto? Ja nemam svoj stalni, cesto menjam, a danas sam pritom vozio auto od druga pa svakako ne bi bilo snimljeno ali sigurno moze da posluzi. 

Link to comment
1 hour ago, Tale said:

@Zli Gli Ne može bez posledica po onog ko zaviruje u bazu ako nema osnov za to. Policija ima uvid i verovatno tehnički pregled, nisam siguran.

Podnesi prijavu ako ćeš da ga ganjaš.

 

 

Od prijave nema nista pretpostavljam jer realno nemam svedoke, svi ti ostali vozaci su nastavili svojim putem jer se srecom nista nije desilo. Imao sam trocifren broj puta do sad situacije gde neko pogresi, najcesce u rizicnim preticanjima, doduse ne ovako bahato i skoro pa fatalno, i mnogo puta ljudi skontaju da si im pomogao i dignu ruku u znak izvinjenja sto je skroz ok, desava se, i sam sam gresio i izvinjavao se. Ovde je zapravo najveci problem to bezobrazno mlataranje rukom gde kao i on mene nesto napusava. Da se izvinio skroz bi drugi utisak bio. 

Link to comment

Bolje ne idi u BG ako ti ovo malo preticanje i orangutanska gestikulacija među prijateljima diže pritisak 

Edited by desboj
Link to comment
9 hours ago, Zli Gli said:

Koja je fora s onim auto kamerama, jel se to lako skida i ponovo montira na drugi auto? Ja nemam svoj stalni, cesto menjam, a danas sam pritom vozio auto od druga pa svakako ne bi bilo snimljeno ali sigurno moze da posluzi. 

Ma da, imaš ih i sa nosačima sa vakuum prilepkom pa se samo otkači i premesti.

 

9 hours ago, Zli Gli said:

 

Od prijave nema nista pretpostavljam jer realno nemam svedoke, svi ti ostali vozaci su nastavili svojim putem jer se srecom nista nije desilo. Imao sam trocifren broj puta do sad situacije gde neko pogresi, najcesce u rizicnim preticanjima, doduse ne ovako bahato i skoro pa fatalno, i mnogo puta ljudi skontaju da si im pomogao i dignu ruku u znak izvinjenja sto je skroz ok, desava se, i sam sam gresio i izvinjavao se. Ovde je zapravo najveci problem to bezobrazno mlataranje rukom gde kao i on mene nesto napusava. Da se izvinio skroz bi drugi utisak bio. 

 

Ako je zbog utiska samo nemoj se cimati uopšte.

Link to comment

malocas izlazim iz korsiceTM i krenu oba prozora sami da se spustaju, trrrrr i stane, reko wtf, kad ono opet, trrrr i spuste se skoro do kraja. a kljuc bio izvadjen, ne bi trebalo da je ikako mogucno.

cekam da se zapali ovih dana, kapiram da je neki kontakt nesto.

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

malocas izlazim iz korsiceTM i krenu oba prozora sami da se spustaju, trrrrr i stane, reko wtf, kad ono opet, trrrr i spuste se skoro do kraja. a kljuc bio izvadjen, ne bi trebalo da je ikako mogucno.

cekam da se zapali ovih dana, kapiram da je neki kontakt nesto.

 

Vrlo bizarno, pochelo je neshto slichno na tatinom opelu, dva puta nam se spustili svi prozori odjednom na parkiranom autu.

Kaze otac sta da sam ga parkirao negde u gradu. (ovo je bilo pred kucom i pred vikendicom)

Ja kapiram neka elektronika koja je otisla nekako negde... ali nisam chula ni za kog da mu se isto deshava.

Link to comment

opel popel nabijem ga, dosad mi bilo grehota menjati ga jer minimalno koristim auto a ovaj mi radi posao, al sad ozbiljno gledam da ga tapnem dok je jos u komadu.

ovo se isto dogodilo kad je bio skroz parkiran, kljuc kod mene u dzepu, odmah sam naravno probao da vidim sta se desi kad uprem dugmad a kljuc nije u bravi, i nista, stoje.

dobro je fakat znati da ima jos slucajeva mimo mog, vec sam ponovo pomislio da gubim razum.

Link to comment
On 14. 7. 2023. at 9:27, desboj said:

Bolje ne idi u BG ako ti ovo malo preticanje i orangutanska gestikulacija među prijateljima diže pritisak 

 

Isao 300 puta, tamo sam i na Vracaru neku saobracajnu zavrsio vanredno, i vozim ulecem kao i svi ali nije bilo problema nikad a ovog bas treba prevaspitati jer nije bilo malo preticanje i orangutanska gestikulacija nego cisto ludilo.

 

Nije mi ni ovaj drugi nasao ali mali je grad, pojavice se negde kad tad. 

Link to comment

Uf, sad čitam ovo Glijevo i nije mi dobro. Ne razumem kako neko može da kaže, pa ostavi im više mesta. Ali nemaš izbora, jer nisi ubica... šteta, jer takve ljude treba izbrisati iz genetskog poola.... I dok se savijaš tu na putu nemoj da se gicaš kada ti i na svim drugim mestima "preporučuju" savijanje, i kod doktora koji je pogrešio, i kod sudije koji je skrenuo pogled i kod političara i kriminalaca na vlasti, samo im ostavi mesta i nemoj da se nerviraš, ne vredi...

 

 

elelm, što sam došao ovde, na ovom baksuzu od auta što sam pre manje od godinu dana uzeo se pojaviše dve fleke na haubi koje se ne peru, već vidim put kod limara i farbanje ali reko bolje da pitam pametnije ljude prvo

 

 

1689934360210.thumb.jpeg.451baa96d652611d02cba93125bba7f5.jpeg

 

 

je l ima neko iskustva sa ovakvim stvarima?

 

Link to comment

Kupio sam tag u pošti i hoću da ga konfigurišem.

 

Forma na sajtu openbalkan kaže sledeće:

 

Reg. oznaka i tu stoji neki broj iz ugovora, a u uputstvu piše "Upisati svoju registarsku oznaku". Da li ovde upisujem broj svojih tablica ili ne?

 

Buni me to što dalje stoji "verifikacioni kod", a tu je već upisan isti broj koji je automatski bio upisan i kod "reg. oznake" kad sam otvorio adresu na koju me je doveo QR kod, a u uputstvu u polju "registarski broj vozila" već stoji neki broj.

Edited by napadaj
Link to comment

Ovo je mozda fleka od izmeta neke ptice, to kad se ne skine brzo hoce da ostane trajno sjebano zbog nekih kiselina ili cega vec, tako mi rekao drug koji radi dubinsko pranje i poliranje. Bilo bi dobro da gresim, naravno. 

  • +1 2
Link to comment

Jeste to, meni bilo čudno što komšija trči da briska auto čim ga golub malo posere, kaže izmet od tih smradova nagriza farbu propast. 

  • +1 1
Link to comment

to bi na mečki izašlo, pa možda za 35 godina sve da su ga posrali čileanski kondori

 

pod uslovom da ga nije u međuvremenu tretirao mile iz leštana

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 20. 7. 2023. at 16:26, ToniAdams said:

malocas izlazim iz korsiceTM i krenu oba prozora sami da se spustaju, trrrrr i stane, reko wtf, kad ono opet, trrrr i spuste se skoro do kraja. a kljuc bio izvadjen, ne bi trebalo da je ikako mogucno.

cekam da se zapali ovih dana, kapiram da je neki kontakt nesto.

 

On 20. 7. 2023. at 16:33, Mel said:

 

Vrlo bizarno, pochelo je neshto slichno na tatinom opelu, dva puta nam se spustili svi prozori odjednom na parkiranom autu.

Kaze otac sta da sam ga parkirao negde u gradu. (ovo je bilo pred kucom i pred vikendicom)

Ja kapiram neka elektronika koja je otisla nekako negde... ali nisam chula ni za kog da mu se isto deshava.

Smrdi na "centralnu jedinicu" to što kontroliše prozore, da li svrata sama zaključavajj pri određenoj brzini, airbagove i još 100% sranja. 

Popravljanje je isto sranje, ili je baš skupo ili majstor neće da radi... 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...