Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

mora da ti nabaci, onako usput, 'ti neso ne znas da vozis kako treba. zato ti i se kvari auto.'

 

:)

Edited by foto
  • Haha 1
Link to comment

Som vozio 2 dana neregistrovan auto, istripovao da mi registracija danas ističe a istekla u nedelju… Da se nadam čestitki od MUP-a preko kamera, ima neko iskustva s ovakvom situacijom? :sad:

Link to comment
17 minutes ago, ducca said:

Som vozio 2 dana neregistrovan auto, istripovao da mi registracija danas ističe a istekla u nedelju… Da se nadam čestitki od MUP-a preko kamera, ima neko iskustva s ovakvom situacijom? :sad:

 

 

Kada mogu obaviti produženje registracije?
Produženje registracije vozila možete obaviti mesec dana pre datuma isteka (na nalepnici), i dva meseca nakon isteka registracije bez dodatnih troškova za registarske tablice i saobraćajnu dozvolu. Vodite računa samo da ne biste smeli voziti neregistrovano vozilo nakon isteka registracije! Ukoliko produžavate registraciju nakon isteka roka od 2 meseca, potrebno je uplatiti i takse za novu saobraćajnu dozvolu i tablice.

 

https://www.super-registracija-vozila.rs/produzenje-registracije-vozila

 

Sto znaci da nisi u prekrsaju jos uvek

 

Za detalje se mozes obratiti bilo kojoj agenciji za registraciju.

 

  • +1 1
Link to comment

Ne bih rekao, kaže: “Vodite računa samo da ne biste smeli voziti neregistrovano vozilo nakon isteka registracije!”. 
To za 2 meseca po isteku znači da toliko fore imam da registrujem a da ne moram da menjam tablice i saobraćajnu, a kamere čuh intenzivno po Bg snimaju i šalju čestitke za vožnju neregistrovanog automobila. Mada nisam čuo da je neko lično najebo pa se sve nadam da je to rekla-kazala. Videću ujutru u agenciji šta oni vele…
 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Ne bih rekao, kaže: “Vodite računa samo da ne biste smeli voziti neregistrovano vozilo nakon isteka registracije!”. 
To za 2 meseca po isteku znači da toliko fore imam da registrujem a da ne moram da menjam tablice i saobraćajnu, a kamere čuh intenzivno po Bg snimaju i šalju čestitke za vožnju neregistrovanog automobila. Mada nisam čuo da je neko lično najebo pa se sve nadam da je to rekla-kazala. Videću ujutru u agenciji šta oni vele…
 

Tako je. Ranije je rok za produženje bio mesec dana, sad vidim dva. To je ono, da se ne odjavljuje vozilo, vraćaju tablice i sl. Ako prilikom kontrole, saobraćajci, prvog narednog dana te navataju da voziš, sledi prijava. Kamere, takodje, u prekršaju si....

Link to comment
55 minutes ago, Valkyrie said:

Gde se nalaze te kamere, ima li spisak? Vidi ako ima da li si tuda prolazio. 

 

https://nova.rs/auto/saobracajne-kamere-lokacije/

 

Evo ih 

 

 

Uf dobro je, nema u Dimitrijali. Danas neki mentol okreće gde mu nije mesto i vrluda po drumu, ja gledam u njega, sunce mi ide tačno u oči i kad sam pogledao u semafor vidim da se upravo prebacuje na crveno, a da nemam mesta za kočenje, pa sam samo dodao gas da ne bih napravio pičvajz.

Link to comment

I ja sam se ukopala pre neki dan na pola raskrsnice kad mi je već bilo crveno, na uglu Tošinog bunara i Vrtlarske, srećom nije bilo nikog iza mene pa sam se brzo vratila u rikverc i stajala regularno na crvenom. Ne znam ima li tu kamera, jbg, sve je trajalo par sekundi.

Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Ne bih rekao, kaže: “Vodite računa samo da ne biste smeli voziti neregistrovano vozilo nakon isteka registracije!”. 
To za 2 meseca po isteku znači da toliko fore imam da registrujem a da ne moram da menjam tablice i saobraćajnu, a kamere čuh intenzivno po Bg snimaju i šalju čestitke za vožnju neregistrovanog automobila. Mada nisam čuo da je neko lično najebo pa se sve nadam da je to rekla-kazala. Videću ujutru u agenciji šta oni vele…
 

Mislim da zaista intenzivno snimaju da li je registrovan auto. I za svaki dan salju kazne.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ko je beše pre godinu-dve udario neki auto u garaži, otišao sa lica mesta, pa naknadno bio kažnjen? Koja kazna je određena?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...